Προς το περιεχόμενο

''Hit the stone''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι τρελλοι αυτοι οι ''βορειοι ''.Εμπαινε Σταυρο οπως παντα καρφι στο ροκ. 8) 8) 8)

Κυριε Λακη εχετε καμερα στην οικια του Κυριου Σταυρου;Δικαιορος ειστε οχι κατασκοπος ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Σταύρο ωραίο αλλά, κατά την ταπεινή μου άποψη και σύμφωνα με αυτά που μας έχεις συνηθίσει, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Από τεχνικής και ηχητικής απόψεως τίποτα λιγότερο από άψογο βέβαια.

 

Εν τω μεταξύ έψαχνα μια ώρα στην αναζήτηση αυτή την κομματάρα:  http://www.noiz.gr/index.php?topic=189295.0 διότι ήθελα να το ακούσω και είχα ξεχάσει πού το έχω σώσει.

Δεν μπορείς να φανταστείς τι δοκίμασα στο search μέχρι να το πετύχω. Μετά από πολλή ώρα άκαρπων προσπαθειών, ήμουν έτοιμος να βάλω "tirirititi".  ;D

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Πες μου ότι δεν εννοείς τα νύχια των ποδιών. ;D ;D ;D ;D ;D

 

Όχι ρε...αυτά τα βάφω μόνο το ΣαββΆτο  ;D ;D ;D

 

 

Κυριε Λακη εχετε καμερα στην οικια του Κυριου Σταυρου;

 

Ναι, αλλά βλέπει το μπαλκόνι της γειτόνισσας  :P :P

 

ήμουν έτοιμος να βάλω "tirirititi".  ;D

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Nεστορα ωρες ωρες περιγραφεις πραγματα που νιωθω και γω ως ακροατης αλλα δε μπορω να συγκεκριμενοποιησω.. ;)

Χαιρομαι ιδιαιτερως που στην συγκεκριμενη περιπτωση ειμαι ο δημιουργος που προκαλει αυτα που ευστοχα περιεγραψες! :)

 

Οσο για το τελειωμα..

 

@Στραταρα μου,σ ευχαριστω αδερφε!Ειμαι πολυ τυχερος που εχω καλους φιλους σαν και σενα,συμμαχους στον αγωνα της δημιουργιας... :D ;)

 

Οσο για το τελειωμα..

Το κομματι εχει εντελως προχειρο τελος και το ξερω.

Επισης εχει ανουσιες μππουρμπουληθρες και το ξερω κι αυτο..

Ειναι απο τα κομματια που δεν ειχα χρονο και δεν ηθελα να παιδεψω καθως προσωπικα με συνεπηρε ο στιχος του..Ναρκισσισμος μεν..η αληθεια δε...

So I let it flow.. :)

 

@Περικλη αρχηγε σ ευχαριστω!Ετσι,ετσι..ΚΑΡΦΙ! ;)

 

@Σπυρο δεν εχεις και αδικο!

Δεν ειναι απο τα κομματια που χαιρομαι ν ακουω πολλες φορες...

Ειναι απο τις περιπτωσεις που πρωτα εγραψα στιχο και μετα μουσικη..

Αυτο πιθανον να μου προκαλεσε συγχυση.. :D

Σ ευχαριστω πολυ για το σχολιο!

 

Που το θυμηθηκες το take it as it is ρε συ?

Εδω εγω και το χω ξεχασει οτι υπαρχει.. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ έψαχνα μια ώρα στην αναζήτηση αυτή την κομματάρα:  http://www.noiz.gr/index.php?topic=189295.0 διότι ήθελα να το ακούσω και είχα ξεχάσει πού το έχω σώσει.

Oh, my good Lord...(sorry για το αγγλικό!  ;D)

Τι κομματάρα είναι και αυτή, Σταύρο!!! Δεν την είχα ακούσει. Να 'σαι καλά Jazzjoker που την ανέφερες!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Στραταρα μου,σ ευχαριστω αδερφε!Ειμαι πολυ τυχερος που εχω καλους φιλους σαν και σενα,συμμαχους στον αγωνα της δημιουργιας... :D ;)

Ρε βρωμόπαιδο.... μ' έκανες λιώμα. Εγώ ευχαριστώ για όλα. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...by the way σου βρήκα μαγαζί με σολομό που ζήτησες  :P

Άλλαξα γνώμη πάλι, θέλω κάτι ελαφρύ. Αυτό το (God given) κορμί πρέπει να διατηρηθεί όσο το δυνατόν πιο σφριγηλό.

@Nεστορα ωρες ωρες περιγραφεις πραγματα που νιωθω και γω ως ακροατης αλλα δε μπορω να συγκεκριμενοποιησω.. ;)

Χαιρομαι ιδιαιτερως που στην συγκεκριμενη περιπτωση ειμαι ο δημιουργος που προκαλει αυτα που ευστοχα περιεγραψες! :)

:)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θαυμάσια αμερικάνικη ερμηνεία

Ξεχασα να σου πω οτι αυτο πιθανον να οφειλεται στο μικροφωνο:Το εβαψα με κοκκινη λαδομπογια.Ετσι κανουν οσοι ξερουν απο τεχνη.. ;D ;D ;D

 

Ρε βρωμόπαιδο....

Δεν παει αλλο.Και η μανα μου ετσι μ ελεγε..

Τα Χριστουγεννα θα παω στο ινστιτουτο του Λακη για μπανιαρισματα και πηλινγκ.. ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Χριστουγεννα θα παω στο ινστιτουτο του Λακη για μπανιαρισματα και πηλινγκ.. ;D

Κανόνισε να είναι Σάββατο, για να σε βάλει να βάψεις τα νύχια των ποδιών σου, και να κυκλοφορείς με δίχαλο (Van Halen) χειμωνιάτικα. ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ελεγα να το γυρισω στο μοντελισμο παλι,τι τα`θελα τα στουντια και τις κιθαρες(που πας ρε Καραμητροοο ? ;D                                                                                                                                                                                                                                                                                          Εγω και τα αυτια μου ,σας ευχαριστουμε κυριε freerock1974 για την κομματαρα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου