Προς το περιεχόμενο

Πείτε τα κατορθώματά σας!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω τερματίσει το Shinobi και το Bubble Bobble και έχω παίξει στην ίδια μπάντα, τους θρυλικούς για εμάς Yellow Pages, με Σπύρο Χαρμάνη, Νίνα Καραμολέγκου, Γιάννη Κατσάνο (Rosewood Bros), Μάικ Μπανταλούκα (ιεεεεεεεεεεεεεεεεε που κρύβεσαι ρε Μάικ) και Σπύρο Σπαθή.

 

Το Shinobi το τερμάτισα με cheat και στην μπάντα με τα παιδιά βρέθηκα καταλάθος.

 

Στο Bubble Bobble όμως είμαι κανόνι :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κατάφερα να ενοποιήσω την γενική σχετικότητα με την κβαντομηχανική, αλλά δεν βρίσκω τις σημειώσεις μου........

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ακόμα εδώ, όρθιος και νοιάζομαι.

 

 

 

 

(Να σου ζήσει Χάρη !!)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη ζωή: Έκανα ένα πανέμορφο παιδί.

Στο μπάσο: Παίζω όλα τα κομμάτια των Maiden και τα b-sides!

Στον ήχο: α) Ηχολήπτης στον Jon Oliva (Savatage) όπου μου είπε: "This is the best soundcheck in the whole tour". 8), b) Τραγούδησα αυθόρμητα το Wrathchild στο soundcheck με την μπάντα του Paul Di 'Anno στο Αν, την ώρα που υποτίθεται ότι τσέκαρα τα Monitors στην σκηνή και εκείνοι κάνανε το τσεκ τους στο συγκεκριμένο κομμάτι (χωρίς τον Paul φυσικά!)!! ;D :o 8) (απίστευτο θράσος!!) ;D

Σαν μουσικός: 21 χρονών έπαιξα με μπάντα headline στο εξωτερικό σε 30000 κόσμο!

Στη μαγειρική: Χοιρινές μπριζόλες. :P

 

Σε πάω για όλα!

Ειδικά για το μπάσο!!!!!!

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου κατόρθωμα είναι ομαδικό: Καταφέραμε με την μπάντα μέσα σε ενάμισι χρόνο να αλλάξουμε μπασίστα, μετά να αλλάξουμε ντράμερ, να κάνουμε τα λάιβ μας κανονικά, να ηχογραφήσουμε ένα ολόκληρο άλμπουμ και να το κυκλοφορήσουμε απο μια αξιόλογη γαλλική εταιρία (γιατί στην Ελλάδα ακούμε τσιφτετέλια...) και τη στιγμή που μιλάμε να παίρνει υπέροχες κριτικές απο όλα τα μέσα στο οποίο παρουσιάζεται...θα μου πεις ποιο είναι το κατόρθωμα?

Οτι τα μέλη της μπάντας χωρίζονται απο 680 χιλ. απόσταση (εγω-κιθαρα φωνή-μένω Καβάλα και οι άλλοι 3 Αθήνα) και κάνουν μαξ 5 πρόβες το χρόνο...

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερα να δώ 5 seasons Breaking Bad μέσα σε 1 μήνα..

Επίσης κατάφερα χτες το βράδυ να χάσω στο πινγκ-πονγκ από ένα κοριτσάκι 19 χρονών, αλλά έφταιγε η διαιτησία, η παράγκα και η Nova...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μην εχετε αυτο στο μυαλο σας αλλα.............

Εγω σημερα εφτιαξα μια ΦΡΑΠΕΔΙΑ μουρλια  :)

Αυτά είναι!!!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης κατάφερα χτες το βράδυ να χάσω στο πινγκ-πονγκ από ένα κοριτσάκι 19 χρονών, αλλά έφταιγε η διαιτησία, η παράγκα και η Nova...

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ναι οι αλητες! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου