Προς το περιεχόμενο

Not the Muppet show


samy paraga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ωπα Λακη ...απαξ εγνωρισα Αsian woman και οντως ακομη το θυμαμαι.... ;D ;D ;D

 

Μην τα λες σε εμένα……στον άλλο πες τα.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες ε; Αντε θα του τα ειπω τωρα ...Λοιπον Sammy εχει δικιο ο Λακης δεν ξερεις τι χανεις .Να κανονισουμε να σε στειλουμε ''ακολουθο ''σε καμμια Ελληνικη πρεσβεια στην Ασια και ελπιζουμε να παρεις το διπλωμα σου γρηγορα (εκει στην ξενητεια ;D ;D ;D).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα η εκτέλεση της Ν. Hagen και μετά αυτό... Θα κάτσω να το ακούσω από τον Frankie καμιά εικοσαριά φορές καπάκι, μπας και καταφέρω να μην το σιχαθώ. ;D

 

Ο ίδιος είναι αλλά μάλλον πολύ νεότερος!

Ναι ο ίδιος είναι, πράγμα που σημαίνει ότι συνεχίζει να αγοράζει μόνο ληγμένα εδώ και χρόνια...

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ ένα πράγμα δεν έχω καταλάβει...

 

Ο ντράμερ ποιόν... φασκελώνει στο 1.40; (και την ρίχνει με πάθος- πάρτα ρε... )  ::)  ;D ;D ;D

 

ΥΓ: Έχω κάτι ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες ότι γνωστός και διαπρεπής ντράμερ του forum μας (ο οποίος απουσίαζε τις προάλλες και έκανε τον «κινέζο»), μεταμφιέζεται σε Ασιάτη και κάνει κάτι αρπαχτές σε εκεί ξενοδοχεία...  ;) ;D ;D ;D ;D 

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου