Προς το περιεχόμενο

Μαγαζιά για drummers στον Πειραιά;


DrRhythm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εδώ δεν έχουμε ενα σωστό μαγαζί για live πέρα απ'το 5/4!

Χε χε ...Πολυ ωραιο μαγαζι με πολυ καλη ακουστικη και πολυ καλο

ηχοληπτη.Φυσικα αν δεν παινεψεις το σπιτι σου(εκει ηταν το ωδειο μου)...

Το καλο ειναι οτι αν καποιος κλεισει Live εκει ξερει πως θα δουλεψει με

επαγγελματιες..10 ΣΤΑ 10 =D>

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μερικά χρονάκια αν θες ανοίγουμε ενα συνεταιρικό στον Πειραιά.Θα χεστούμε στο τάληρο...σίγουρα πράγματα!

 

Jacques μην το γελάς καθόλου... Περιδιάβαινα τα slumps του Πειραιά και σκεφτόμουν πολλές επιχειρηματικές ιδέες που θα έπιαναν ΑΝΕΤΑ...

 

Δε θα πω ΚΑΜΙΑ εδώ' date=' θα μου φάτε την ιδέα κι εγώ θα πάρω τα @@ μου πάλι...[/size']

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουσική επιχειρηματική ιδέα δύσκολα πιστεύω πιάνει...και άνετα.Είμαστε λίγοι βλέπεις,δυστυχώς.Τώρα αν έχεις κεφαλαιάρα και τα ακουμπήσεις γερά να φτιάξεις κάτι σίγουρο οκ.Ποιος πίστευε οτι τα βιντεο κλαμπ μετά την είσοδο της ιδιωτικής τηλεόρασης θα ξαναπαίρνανε μπρος;Αν κάποιος προβλέψει κάτι αντίστοιχο θα κάνει λεφτά πιστεύω.Βέβαια είναι τεράστια η κουβέντα και δεν υπάρχουν σίγουρες λύσεις για να σχεδιάσουμε κάποιο μπούσουλα,αλλιώς όλοι θα είμασταν μεγάλοι και τρανοί!Δε μπορώ να πω όμως έχει την ομορφιά του και αυτο:δανειάκι-έξοδα-νοίκια-κιαλλα έξοδα-φυλακή!! :D :D

 

Pastelius>>Είχα παίξει εκεί πριν 6 χρόνια αλλά λεγόταν νότες,καμία σχέση φαντάζομαι η διεύθυνση.Απο τότε έχω παρακολουθήσει ένα live.Σαν χώρος και ήχος καμία σχέση με το παλιό βέβαια.Το ωδείο τώρα επειδή έκανε και ένας φίλος μου φωνητικά έχω την εντύπωση οτι σπρώχνει κόσμο προς το funk-soul άλλους μπορεί να μη τους πειράζει αλλά τέτοια κολλήματα καταντάνε λίγο κουραστικά.Έχει έναν καταπληκτικό δάσκαλο φαντάζομαι θα τον ξέρεις,δε θυμάμαι το ονομά του αλλά θυμάμαι οτι έχει χαρακτηριστική φαλάκρα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου