Προς το περιεχόμενο

bullet squier


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

Γρατζούνισα σήμερα μία bullet squier χρώματος σιέλ.....και έπαθα πλάκα με το playability της. Μπράτσο και στήσιμο απίστευτο...Εχουν τρελαθεί τελείως οι κινέζοι ρε σεις? Τι κάνουν με 100 ευρώ? Δεν ψάχνω για (αλλη μία) κιθάρα, αλλά σκέφτομαι να τη χτυπήσω αν είναι έστω λίγο αξιοπρεπής σε ενισχυτή (δεν την έβαλα να την ακούσω, την έπαιξα χωρίς ενισχυτή) ....Γιατρέ μου είμαι καλά???? ::) ::) ::) ::)

 

http://www.amazon.com/Squier-Rosewood-Fretboard-Guardian-Extended/dp/B005FM2GH8

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ειχα κ εγω μια affinity η οποια ειχε τους ιδιους μαγνητες με την strat deluxe μου.Σε πληροφορω οτι ακουγονταν κατα 95% ιδια...απο μανικι δε αρτιοτατη,αν και θα το ηθελα λιγο πιο παχυ...θα μπορουσε ανετα να ειναι η βασικη μου κιθαρα,αλλα 2 στρατ με ιδιους μαγνητες θα ηταν υπερβολη!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η bullet είναι καλή από μπράτσο αλλά πάσχει από hardware, ειδικά με τα κλειδιά... Η affinity υπερέχει σε hardware. Είναι decent κιθάρες γενικά και με μερικές αναβαθμίσεις πετάνε!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Γρατζούνισα σήμερα μία bullet squier χρώματος σιέλ.....και έπαθα πλάκα με το playability της. Μπράτσο και στήσιμο απίστευτο...Εχουν τρελαθεί τελείως οι κινέζοι ρε σεις? Τι κάνουν με 100 ευρώ? Δεν ψάχνω για (αλλη μία) κιθάρα, αλλά σκέφτομαι να τη χτυπήσω αν είναι έστω λίγο αξιοπρεπής σε ενισχυτή (δεν την έβαλα να την ακούσω, την έπαιξα χωρίς ενισχυτή) ....Γιατρέ μου είμαι καλά???? ::) ::) ::) ::)

 

http://www.amazon.com/Squier-Rosewood-Fretboard-Guardian-Extended/dp/B005FM2GH8

 

Εδω ο γιατρος...  ;D

Μια χαρα εισαι, εχω και γω μια τετοια κιθαρα και πραγματικα το  playability της ειναι φοβερο.

Ισχυει αυτο που γραφει ο Sottos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ υποτίθεται πήρα για το γιο μου μια Squire Hot Rails, αλλά φανταστείτε ποιος παίζει πλέον περισσότερο με αυτήν.

Πολύ ωραία κιθάρα! Θα της άλλαζα βέβαια μαγνήτες (έχει τους Duncan Desinged γιατί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν η κιθαρα εχει καλο playability τα αλλα ολα ερχονται δευτερα...

 

 

εγω  πιστευω πως μια bullet η μια afiinity μπορουν να γινουν πολυ καλες κιθαρες ειδικα αν αλλαχτουν οι μαγνητες με tonerider...θα πετανε!

 

 

(απο αξιοπιστια ομως...δεν μπορεις να περιμενεις και πολλα με 100 ευρω...)

http://reckoninghour.com/

 

rEaL mUsIc

rEaL nEwS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

πολυ καλες και δεν παθαινουν τιποτε (σε αντιθεση με αλλες της κατηγοριας που βγαζουν προβληματα στα ηλεκτρικα). αλλα τα κλειδια ειναι οντως θεμα, θα μπορουσε να ειναι και καλυτερα. επισης, σε μια που εχω, οι μαγνητες χρειαζοταν καποιο πειραγμα στα polepieces για να ισσοροπησει ο ηχος. οτι πρεπει για φτηνη κιθαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδες το ΙΚΕΑ τι βγαζει? ;D

όχι έχω να πάω απο τότε που έφυγα απο την Αθήνα.... :P

 

χαχαχααχχα!!! ;D ;D ;D ;D

 

κυλιεμαι στα πατωματα!!!

 

Το ηξερα τη στιγμή που το έγραφα ότι θα προκαλέσει... :o

 

Εν ολίγοις άπο ότι ακούω η κιθαρούλα με ένα σετ μαγνήτες και ένα σετ κλειδιά τα σπάει έτσι?

Για προτείνετε κανα σετάκι γιατί εγώ απο στρατ έχω μαύρα μεσάνυχτα...Επίσης ξέχασα να σας πω ότι την πλάκωσα και στις τρεμουλιές και ΔΕΝ ξεκουρδίστηκε καθόλου. Τα κλειδάκια τα είδα λίγο ψεύτικα, αλλά δεν χάνανε καθόλου. Θα τη δω και στον ενισχυτή και θα σας πω νέα, αλλά ως τότε ακούω προτάσεις για τα παραπάνω! :)

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου