Προς το περιεχόμενο

Επειδή ο Gregg είναι ντροπαλό παλικάρι.......


epikouris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χίλια μπράβο σε αυτόν τον blues gentleman!

;D

Του εύχομαι να τα καταφέρει στον πρωταθλητισμό των Blues γιατί εκτός από φοβερός και τρομερός παίχτης είναι και απίστευτος άνθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αναφέρω ότι πρόσφατα απέκτησα το CD του Γρηγόρη (απ' τον ίδιο, όχι από το cd baby, και ξέχασα να τον βάλω να μου το υπογράψει!), και παρότι ήξερα ήδη τα κομμάτια, το έχω λιώσει.

Ο δίσκος λέει!

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν και στο χω πει και αλλού... τρισμεγιστο ρισπεκτ!

 

Αντε να δούμε αν θα το πάρετε απόφαση εσύ και κάτι άλλα μυαλά που υπάρχουν εδώ να το κυνηγήσουν πιάνοντας το από τα μούτρα...

 

'Ο.τι καλύτερο εύχομαι Gregg :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Gregg ετοιμάζεται πυρετωδώς να παρουσιάσει το άλμπουμ του σε κανένα μήνα από τώρα, σύμφωνα με τα λεγόμενά του. Φαντάζομαι να υπάρξει σχετική ενημέρωση από τον ίδιο σύντομα.

===============================================================

Φίλε auditorydriving, μπήκα και είδα τη σελίδα σου. Συγχαρητήρια φίλε, έχεις κάνει καταπληκτική δουλειά από κάθε άποψη. Να λάβεις υπόψη σου ότι αυτό στο λέει  ένας άνθρωπος που ακούει ΜΟΝΟ μπλουζ.

Τις ευχές μου σε όλα τα παιδιά για καλύτερη χρονιά.

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Καλά τα νέα:

Αύριο Σάββατο, ο Γρηγόρης (Gregg) παρουσιάζει το νέο του CD και δίνει συνέντευξη στο ραδιόφωνο του ΣΚΑΪ 100.3 FM στην εκπομπή της Γκίζα.

ΩΡΑ: Μεταξύ 10:15-11:15

 

Αν προκύψει κάποια αλλαγή, θα ενημερωθείτε.

Καλή ακρόαση.

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω της 24ωρης μη προγραμματισμένης στάσης εργασίας της ΕΣΗΕΑ στο ραδιόφωνο του ΣΚΑΪ (περικοπές και απολύσεις της διοίκησης), η προγραμματισμένη εμφάνιση του Γρηγόρη στην εκπομπή της Γκίζας αναβάλλεται.

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πολλές αναβολές λόγω απεργιών της ΕΣΗΕΑ στο ραδιόφωνο του ΣΚΑΪ, ο Γρηγόρης (Gregg) σήμερα το πρωί-σε λιγότερο από μία ώρα από τώρα (11:15 περίπου) παρουσιάζει το CD του "Five Years of Trouble" στην εκπομπή "Η ΓΚΙΖΑ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ". Η συχνότητα του ΣΚΑΪ είναι 100.3 FM ενώ μπορεί κανείς να το ακούσει και μέσα από το ιντερνέτ.

 

Να προσθέσω επίσης πως ο Γρηγόρης πετάει για Σικάγο τον άλλο μήνα με σκοπό να παίξει τα μπλουζ του στα τοπικά μπλουζάδικα αλλά και να συνομιλήσει με κάποιες δισκογραφικές εταιρίες που βρίσκονται εκεί.

 

Ζητώ συγνώμη που κάνω εγώ τις ενημερώσεις σε όλους εσάς τους καλούς φίλους και συναδέλφους του, αλλά όσοι τον γνωρίζουν, ξέρουν πως είναι ιδιαίτερα ντροπαλό και συνεσταλμένο παιδί.

 

Την καλημέρα μου σε όλους τους φίλους.

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου