Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια για την δημιουργια μουσικου βιντεο


music14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια θελω την βοηθεια σας θελω να φτιαξω ενα μουσικο βιντεο δηλαδη εχω καποια τραγουδια και δεν θελω να τα ανεβασω στο youtube με μια φωτογραφια θελω κατι ποιο ωραιο  ουτε εχω και τα λεφτα για να φτιαξω videoclip θελω κατι σαν

θελω να μου πειτε μπορω μπορω να φτιαξω κατι τετοιο η αν ξερετε καποιον που να μπορει να μου κανει αυτην την δουλεια το στυλ μουσικης που θελω να ανεβασω ειναι ηλεκτρονικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να μου πειτε μπορω μπορω να φτιαξω κατι τετοιο

βεβαίως και μπορείς...εάν έχεις τα εργαλεία και ξέρεις...Εγώ ξανάπιασα το After Effects που είχα να το πιάσω καμμιά 10ριά χρόνια...το άτιμο, το έχουν κάνει δύσκολο... :'(

 

η αν ξερετε καποιον που να μπορει να μου κανει αυτην την δουλεια το στυλ μουσικης που θελω να ανεβασω ειναι ηλεκτρονικη

...για τζαμπαρία θα εννοείς 8)

ουτε εχω και τα λεφτα

έχεις αίσθηση πόση ώρα θέλουν για να μονταριστούν αξιοπρεπώς 30"?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι marathon δεν εννοω τζαμπα το after effect ειναι για mac?

Έχει και για Pc...είναι στη σουίτα της Αdobe...αλλά δεν είναι για beginners...και εγώ που κάποια εποχή το δούλευα (όχι τέλεια), τα έχω βρεί μπαστούνια.

Έχεις Mac ή Pc?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mac

Ωραία...μπορείς να κάνεις εύκολα και ωραία πράγματα και με το iPhoto. Δοκίμασέ το

Δές εδώ ένα που είχα φτιάξει μόνο με φωτογραφίες

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να σε βοηθησω, εαν δεν βγαλεις ακρη. ;)

 

Αληθεια τι το πιο "επαγγελματικο" εχουν τα βιντεο που παραθετεις σε σχεση με αυτο

του Μαραθωνιου? ::)

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λεω οτι ειναι κακο του marathon αλλα ψαχνω κατι διαφορετικο ποιο επαγγελματικο του marathon εχει την μουσικη και αλλαζει εικονες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λεω οτι ειναι κακο του marathon αλλα ψαχνω κατι διαφορετικο ποιο επαγγελματικο του marathon εχει την μουσικη και αλλαζει εικονες

Μάλλον ψάχνεις ΚΑΠΟΙΟΝ για να στο φτιάξει...Εάν ξέρεις, το  After effects είναι ένα από τα εργαλεία σου. Εδώ ένα μικρό δείγμα που έφτιαξα τη προηγούμενη εβδομάδα...δεν έχω προλάβει να κάνω τις διορθώσεις του Χάρη... :P

http://www.noiz.gr/index.php?topic=195179.40

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου