Προς το περιεχόμενο

Πούλησα τη κιθαρα και εσπασε κατά τη μεταφορα..


el-voice

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν λίγες μέρες αναγκάστηκα να αποχωριστώ μια κιθάρα μου διότι είχαν μαζευτεί αρκετές..κατά τη μεταφορά του οργάνου[Ελτα]που έστειλα στη Κρήτη έσπασε η θήκη και το Σώμα του οργάνου..είμαι σε πολύ κακή κατάσταση διότι τη κιθάρα την αγάπησα και τη φρόντισα και ήταν σε κατάσταση Βιτρίνας..δεν ξέρω τι να πω δε βλέπω μπροστά μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μια ηλ/στικη όχι ακριβή αλλά πέρασα πολλά live μαζί της και γενικά με όλα τα όργανα μου έχω μια πολύ ευαίσθητη σχέση.Για αυτό και το κάνω θέμα.Με πήρε τηλ. ο ένας άνθρωπος από τη μεταφορική και μου είπε πως να μην ανησυχώ.Θα κάνει λέει αναφορά και θα πάρω μια αποζημίωση..Εύχομαι να μη τύχει σε κανένα..Νικόλα λυπάμαι για την άτυχη συναλλαγή μας και εύχομαι να έρθω σύντομα στη Κρήτη να πιούμε καμιά Ρακί..Πως θα την αντικρίσω δεν ξέρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις τα προσωπικά σου με το όργανο δεν έχει σημασία αν είναι φτηνό,σίγουρα αν είναι ακριβό πονάει πιο πολύ.

 

Μακάρι να αποζημιθείς όσο πρέπει και σύντομα  ;)

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω τι να πω δε βλέπω μπροστά μου..

 

Φίλε χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης, σου εύχομαι μόνο τέτοιας βαρύτητας προβλήματα να αντιμετωπίζεις στη ζωή συυ.

 

Ελπίζω να καταλαβαίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να γίνω κακός και εννοείται ότι συμμερίζομαι την αναστάτωσή σου, όμως θέλω να το ρωτήσω...

Την ηλεκτροακουστική σου την έστειλες με ΕΛΤΑ σε soft case??

Αν ναι νομίζω ότι είχες στο μυαλό σου το ρίσκο!

Εδώ σε απλές μεταφορές (δικές μας) και παθαίνουμε μικρό-ατυχήματα...

Πάντως κύριοι από τα ΕΛΤΑ που επικοινώνησαν και σε ενημέρωσαν γιαυτό. Ελπίζω να βρεις άκρη με την αποζημίωση!

OMEGA MONOLITH

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να γίνω κακός και εννοείται ότι συμμερίζομαι την αναστάτωσή σου, όμως θέλω να το ρωτήσω...

Την ηλεκτροακουστική σου την έστειλες με ΕΛΤΑ σε soft case??

Αν ναι νομίζω ότι είχες στο μυαλό σου το ρίσκο!

Εδώ σε απλές μεταφορές (δικές μας) και παθαίνουμε μικρό-ατυχήματα...

Πάντως κύριοι από τα ΕΛΤΑ που επικοινώνησαν και σε ενημέρωσαν γιαυτό. Ελπίζω να βρεις άκρη με την αποζημίωση!

 

Είχα κάνει ανταλλαγή και το παιδί είχε soft case και δεν τον αφήσανε να την στείλει έτσι

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε...αν δεν έχει ασφαλιστεί η κιθάρα...άστα.

Είμαι παθών με συνθεσάιζερ.

Και με μεταφορική ,με ασφάλειες..με...με...

Εύχομαι να βρείς άκρη...ειλικρινά εύχομαι.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου