Προς το περιεχόμενο

Πούλησα τη κιθαρα και εσπασε κατά τη μεταφορα..


el-voice

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι προφανές ότι η τύπισσα απέφευγε να μου μιλήσει..δεν έχει σημασία αύριο παίρνω τη δικηγόρο μου.Δεν είναι για τη κιθάρα ούτε για τα money αλλά η κοροϊδία ρε παιδιά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τι στο καλό? με το φορτηγό την πατήσανε?

Μη το αποκλείεις να την πάτησε κάποιο κλαρκ στις αποθήκες. Η μόνη φορά που έχω δει σπασμένη θήκη και όργανο μαζί, ήταν από μπάσο που ο ιδιοκτήτης του το είχε δέσει με χταπόδια στη μηχανή αλλά έπεσε στο δρόμο και το πάτησε φορτηγό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι προφανές ότι η τύπισσα απέφευγε να μου μιλήσει..δεν έχει σημασία αύριο παίρνω τη δικηγόρο μου.Δεν είναι για τη κιθάρα ούτε για τα money αλλά η κοροϊδία ρε παιδιά..

 

Αν είναι τέτοιοι αλήτες απλά ΣΚΙΣΤΟΥΣ!

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου επιστρέψαν το σπασμένο όργανο και σου ζήτησαν και χρέωση των μεταφορικών από πάνω?? :P

 

χα......

χαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ρε παιδιά το μόνο σίγουρο είναι πως είναι Αλήτες με όλη τη σημασία της λέξης και δεν θα το αφήσω να περάσει έτσι απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Περίμενε πρώτα να εξελιχθεί η διαδικασία αποζημίωσης. Φρόντισε να ενημερώνεσαι τακτικά, οπότε μη τσακώνεσαι γιατι μονο να χάσεις ή να καθυστερήσεις έχεις.

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα το αφήσω να περάσει έτσι απλά.

σωστό αυτό αλλά πρώτα:

Περίμενε πρώτα να εξελιχθεί η διαδικασία αποζημίωσης.

δες πως θα κινηθούν και τι ΤΕΛΙΚΑ θα αποφασίσουν να πράξουν...

 

και μετά κινείσαι κι εσύ νομικά, αν χρειαστεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι προφανές ότι η τύπισσα απέφευγε να μου μιλήσει..δεν έχει σημασία αύριο παίρνω τη δικηγόρο μου.Δεν είναι για τη κιθάρα ούτε για τα money αλλά η κοροϊδία ρε παιδιά..

 

Το "θα παρω τη δικηγορο μου" φιλος ειναι μια κουβεντα.

Αντε και την περνεις και καταθετεις μηνυση. Δικαζεται μετα απο 6 μηνες, πας στο δικαστηριο και ο αντιδικος περνει αναβολη για αλλους εξη μηνες που τη δικαιουται (εσενα εν τω μεταξυ σουχουν φυγει 500 ευρα στη δικηγορο και τα δικαστικα).

Γινεται το δικαστηριο (εσυ εν τω μεταξυ την εχεις ξεχασει την κιθαρα) φευγουν και αλλα 500, και χανεις τη δικη, η σου εκδικαζεται ενα ποσο 200 ευρω χωρις τα δικαστικα (το πιθανοτερο) και πας σπιτι σου με 800 ευρω ακομα χαμενα.

Αστο μη το ψαχνεις και κοιταξε να τα βρεις με συνενοηση.

Μην προβαινεις στη ζωη σου ποτε σε τετοιες ενεργειες εν θερμω και σε ενεργειες που σε παρακινουν αλλοι. Θα χασεις τη μπαλα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να καλέσεις στον ΙΝΚΑ(γενική ομοσπονδία καταναλωτή Ελλάδας) και να κάνεις μία καταγγελία για το τι συνέβη. Νομίζω ότι προστατεύει τα δικαιώματα του καταναλωτή είτε αφορά προιόντα είτε υπηρεσίες, οπότε κάνε ένα τηλεφώνημα δεν έχεις να χάσεις τίποτα!!

 

http://www.inka.gr/?page_id=49

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να καλέσεις στον ΙΝΚΑ(γενική ομοσπονδία καταναλωτή Ελλάδας) και να κάνεις μία καταγγελία για το τι συνέβη. Νομίζω ότι προστατεύει τα δικαιώματα του καταναλωτή είτε αφορά προιόντα είτε υπηρεσίες, οπότε κάνε ένα τηλεφώνημα δεν έχεις να χάσεις τίποτα!!

 

http://www.inka.gr/?page_id=49

 

+1000

 

Το "θα παρω τη δικηγορο μου" φιλος ειναι μια κουβεντα.

Αντε και την περνεις και καταθετεις μηνυση. Δικαζεται μετα απο 6 μηνες, πας στο δικαστηριο και ο αντιδικος περνει αναβολη για αλλους εξη μηνες που τη δικαιουται (εσενα εν τω μεταξυ σουχουν φυγει 500 ευρα στη δικηγορο και τα δικαστικα).

Γινεται το δικαστηριο (εσυ εν τω μεταξυ την εχεις ξεχασει την κιθαρα) φευγουν και αλλα 500, και χανεις τη δικη, η σου εκδικαζεται ενα ποσο 200 ευρω χωρις τα δικαστικα (το πιθανοτερο) και πας σπιτι σου με 800 ευρω ακομα χαμενα.

Αστο μη το ψαχνεις και κοιταξε να τα βρεις με συνενοηση.

Μην προβαινεις στη ζωη σου ποτε σε τετοιες ενεργειες εν θερμω και σε ενεργειες που σε παρακινουν αλλοι. Θα χασεις τη μπαλα.

 

 

 

the ugly truth...δυστυχώς  :-\

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου