Προς το περιεχόμενο

Ισως ο αγαπημενος μου ηχος - Jimi Hendrix Voodoo Chile sound


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απλα βλεπω καποιες αναφορες περι Σπαθα, περι Hendrix και περι ηχου-παιξιματος των δυο και

ψιλοστραβωνει η δουλεια... Θεωρω το Σπαθα μεγαλο κιθαριστα αλλα δε βλεπω καποια ομοιοτητα μεταξυ τους.

Ο Σπαθας, Σπαθας και ο Τζιμι, Τζιμι. ;)

 

Εξαλου, ο εκινητης του thread εθεσε καποιες αποριες και περιμενει να διαβασει καποιες γνωμες,συμβουλες απο εμας τους υπολοιπους. μπορει να κεδισουμε ολοι κατι απο αυτο... Θεωρω ασχετο με το θεμα το τι ηχο ειχε ο ταδε στο ταδε live.

 

Φιλικα...

Play loud 'till neighboors start cryin'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα βλεπω καποιες αναφορες περι Σπαθα, περι Hendrix και περι ηχου-παιξιματος των δυο και

ψιλοστραβωνει η δουλεια... Θεωρω το Σπαθα μεγαλο κιθαριστα αλλα δε βλεπω καποια ομοιοτητα μεταξυ τους.

Ο Σπαθας, Σπαθας και ο Τζιμι, Τζιμι. ;)

 

Αφτο και γο ειπα.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τοτε χαιρομαι που συμφωνουμε... ;D ;D ;D

 

Ακριβως ετσι ειναι... ;)

 

Παιδες ειναι αργα και πρεπει να ξυπνησω στις 5 για τη δουλεια...(ναι εχω ακομη δουλεια :-X)

Οποτε καληνυχτα :)

 

Play loud 'till neighboors start cryin'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδες ειναι αργα και πρεπει να ξυπνησω στις 5 για τη δουλεια...(ναι εχω ακομη δουλεια :-X)

Οποτε καληνυχτα :)

 

 

Εμεις δεν εχουμε δουλεια, δουλεψαμε το καλοκαιρι, και θα σηκωθουμε αυριο μετα τις 12. Οποτε θα κατσουμε ακομα λιγο  ;D

 

Ονειρα γλυκα.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου