Προς το περιεχόμενο

Voyage-Air foldable acoustic and electric guitars


lefos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

LK χρειάζομαι επειγόντως μια επαγγελματική συμβουλή σε πολύ δύσκολο πρόβλημα.

Το κρασί μου το έδωσε μια κυρία, ήταν -και καλά- limited οικολογική παραγωγή από τα χωράφια της. Το κρασί όπως ήταν αναμενόμενο ήταν ένα ξύδι - δεν κάνει ούτε για να το βάλεις στις φακές.

Θεώρησα ότι να της πω ότι μου άρεσε θα ήταν προσβλητικό για το γούστο μου. Αν της έλεγα την αλήθεια (ότι ήταν αηδία) θα την προσέβαλλα. Οπότε της είπα ότι "το κρατάω για μια ειδική στιγμή" και κολακεύτηκε αλλά δεν μου αρέσει ούτε η κυρία.

Τι να κανω?  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Φιλos harilatron,

 

Το πρόβλημά σου, χωρίς να θέλω να πώ ότι ΔΕΝ είσαι μοναδικός , είναι σύνηθες και η λύση του, απλή.

 

Πίνεις το κρασί ξύδι ….μονορούφι…και ταυτόχρονα παραδίδεσαι στην Κυρία.

Εκείνη τη στιγμή ΔΕΝ θα καταλάβεις τίποτα, και το επόμενο πρωί ΔΕΝ θα θυμάσαι τίποτα.

 

Σε ευχαριστώ για το γράμμα σου,

 

Νινέττα LK

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλos harilatron,

 

Το πρόβλημά σου, χωρίς να θέλω να πώ ότι ΔΕΝ είσαι μοναδικός , είναι σύνηθες και η λύση του, απλή.

 

Πίνεις το κρασί ξύδι ….μονορούφι…και ταυτόχρονα παραδίδεσαι στην Κυρία.

Εκείνη τη στιγμή ΔΕΝ θα καταλάβεις τίποτα, και το επόμενο πρωί ΔΕΝ θα θυμάσαι τίποτα.

 

Σε ευχαριστώ για το γράμμα σου,

 

Νινέττα LK

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

Ρε Νινέττα ,ήμαρτον δηλαδή ,είναι εποχές να πετάμε βιολογικά ξύδια στα στομάχια ανικανοποίητων εραστών?Εδώ οι μπασσίστες κάνουν κρα να βρουν καλό ξύδι να σουρώσουν τις χορδές τους μετά τη βράση κι εσύ δίνεις τέτοιες σπάταλες συμβουλές?

Ντροπή  8)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

κι εσύ δίνεις τέτοιες σπάταλες συμβουλές?

Ντροπή  8)

Που να σου πώ , πόσο χρεώνω τη συμβουλή... ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ευχαριστώ Νινέττα, με σώζεις.

Όπως την άλλη φορά που ήθελα να πάρω κυρία σε softcase στο αεροπλάνο και μου ζητούσαν διαβατήρια και ανοησίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι "κι εσεις το ιδιο" βρε Χαρη? Εδω οπως ειδες μιλαμε για μουσικα οργανα, οχι για...κρουστα/ντραμς. :P ;D

Από ότι διάβασα σε άλλο θρεντ, υπάρχει πρόθεση/ενδεχόμενο να σε επισκεφτεί ο Περικλής.

Αν και όταν γίνει αυτό, θα μπορούσες να του πεις τα παραπάνω face to face, και να τραβήξεις σε βίντεο την αντίδρασή του; (Μην κρατάς την κάμερα εσύ, βάλτη σταθερή, κάπου μακριά!) ;D

 

 

Κατά τα άλλα, όταν εμείς λανσάραμε τα Rhythm Traveler, τσ τσ τσ , κάποιοι μας «κορόιδευαν» και μιλούσαν για αντρικά σετ…και τώρα, τα ποστάρουν (τα αντίστοιχα).

Ονόματα δεν λέμε…αλλά αρχίζει από «Χαρ» και τελειώνει σε «ης» :P ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Χαραμοφάης; ;D

 

Ο τύπος αυτός εννοούσε ότι αυτά τα παιχνίδια είναι μεν χρήσιμα και βολικά, αλλά ειδικά για σένα δεν κάνουν. Δεν ταιριάζουν ούτε με τη μουσική σου, ούτε με τα βίντεά σου ούτε με το ίματζ σου. Οπότε η παραίνεση παραμένει: Πάρε ένα αντρικό σετ! ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου