Προς το περιεχόμενο

Voyage-Air foldable acoustic and electric guitars


lefos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρόνια παίρνω κιθάρα μέσα στο αεροπλάνο χωρίς προβλήματα. Μια φορά έκανα το λάθος να ταξιδέψω με σκληρή θήκη και να τη δώσω στις αποσκευές και μου σπάσανε τη θήκη (μασίφ ξύλινη θήκη). Η κιθάρα τη γλύτωσε στο παρατσάκ. Από τότε μόνο μαλακή και στο αεροπλάνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα σχόλια δικά σας...

 

http://hiconsumption.com/2011/12/voyage-air-foldable-guitar/

 

;D ;D ;D

 

Δεν τα εμπιστεύομαι εγώ αυτά τα μαραφέτια, να κλείσει την ώρα που παίζω και να μου πιάσει κανένα χέρι μέσα απα πα!!

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Δεν τα εμπιστεύομαι εγώ αυτά τα μαραφέτια, να κλείσει την ώρα που παίζω και να μου πιάσει κανένα χέρι μέσα απα πα!!

Συνήθως αυτές οι κατασκευές είναι προσεγμένες, π.χ. το VAX77.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και αστειεύομαι ;D Εγώ προσωπικά και σαν στιλέτο να πεταγόταν έξω το μπράτσο της κιθάρας δεν θα είχα κανένα πρόβλημα!!

 

 

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εσείς το ίδιο...  8)

Τι "κι εσεις το ιδιο" βρε Χαρη? Εδω οπως ειδες μιλαμε για μουσικα οργανα, οχι για...κρουστα/ντραμς. :P ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Περισσότερο gadget είναι παρά εργαλείο.

Αν υπάρχει λόγος, μπορείς πάντα να βγάλεις το μανίκι από οποιοδήποτε φεντεροειδές.

Μην το φοβάστε, εγώ προχθές ήθελα να ανοίξω ένα κρασί και δεν έβρισκα τιρμπουσόν και έβγαλα μια βίδα από μια stratocaster. Ούτε που ξεκουρδίστηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Μην το φοβάστε, εγώ προχθές ήθελα να ανοίξω ένα κρασί και δεν έβρισκα τιρμπουσόν και έβγαλα μια βίδα από μια stratocaster. 

 

Και ρομαντικός...και MacGyver  :P ;D ;D

 

Κατά τα άλλα, όταν εμείς λανσάραμε τα Rhythm Traveler, τσ τσ τσ , κάποιοι μας «κορόιδευαν» και μιλούσαν για αντρικά σετ…και τώρα, τα ποστάρουν (τα αντίστοιχα).

Ονόματα δεν λέμε…αλλά αρχίζει από «Χαρ» και τελειώνει σε «ης» :P ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου