Προς το περιεχόμενο

Amp recording via PC


BillTrantos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Βάλε το emulated output στη κάρτα σου και θα γράψεις ΜΙΑ ΧΑΡΑ. Θες μόνο ένα καλώδιο..Το έχω κάνει άπειρες φορές...

Το δοκίμασα χθες αυτό.Δεν ήταν άσχημο το αποτέλεσμα,θέλει όμως αρκετό editing και eq-ing!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πίστεψέ με, με μια ωραιότατη διπλοεγγραφή και το κατάλληλο paning, eq, compressing, mixing (10 λεπτά υπόθεση) μέσα στη μίξη με τα υπόλλοιπα όργανα δεν θα καταλάβει κανείς τίποτα. Νομίζω πως το αποτέλεσμα απο την έξοδο αυτή είναι λίγο μουντό και θέλει λίγο πριμάρισμα, αν θυμάμαι καλά...αν δεν σου αρέσει βρες ενα φτηνο δυναμικο μικρόφωνο απο τις αγγελίες και ξεκίνα να πειραματίζεσαι. Με κανα 50ρικο θα βρεις κάτι αξιόλογο.

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

πίστεψέ με, με μια ωραιότατη διπλοεγγραφή και το κατάλληλο paning, eq, compressing, mixing (10 λεπτά υπόθεση) μέσα στη μίξη με τα υπόλλοιπα όργανα δεν θα καταλάβει κανείς τίποτα. Νομίζω πως το αποτέλεσμα απο την έξοδο αυτή είναι λίγο μουντό και θέλει λίγο πριμάρισμα, αν θυμάμαι καλά...αν δεν σου αρέσει βρες ενα φτηνο δυναμικο μικρόφωνο απο τις αγγελίες και ξεκίνα να πειραματίζεσαι. Με κανα 50ρικο θα βρεις κάτι αξιόλογο.

Μετά από αυτό το vid νομίζω ότι δε χρειάζεται μικρόφωνο,ψάξιμο θέλει και καλό editing! ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ

ηθελα να σου στειλω...

όταν ειχα πάρει τον ενισχυτη και το πρωτο ειδα λεω...τι μαλακιες δείχνει....μούφα είναι, τα έχουνε γράψει με μικροφωναρες σε καμπιναρες κτλπ κ μας κοροϊδεύουν...

ένα μήνα μετά κατάλαβα ότι ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ!!!!

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ

ηθελα να σου στειλω...

όταν ειχα πάρει τον ενισχυτη και το πρωτο ειδα λεω...τι μαλακιες δείχνει....μούφα είναι, τα έχουνε γράψει με μικροφωναρες σε καμπιναρες κτλπ κ μας κοροϊδεύουν...

ένα μήνα μετά κατάλαβα ότι ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ!!!!

Άρα όπως έχουν πει κι άλλα παιδιά πιο πριν,καλό μου κουράγιο και κάψιμο!  ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες το ινμποξ σου στο φειςμπουκ..σου έχω στείλει κομματι μου ολο ηχογραφημένο έτσι..πολυ ευκολο είναι...κανένα κάψιμο...

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου