Προς το περιεχόμενο

Μαρίνα Σάττι - Κούπες | (Θα Σπάσω Κούπες)


rondat1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

πολύ ενδιαφέρουσα προσέγγιση... μπράβο παιδιά...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ ενδιαφέρουσα προσέγγιση... μπράβο παιδιά...

 

+100. Ομορφιές, μπράβο σας.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

                                                          ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ

Σιχαινομαι εσας τους ιμαμ ολους του ελληνες νεους με τα μουσια και τα μαλια τις ομορφες φατσες ,τις γκομενες τους που τα λενε καλα και λενε τα παντα ,σιχαινομαι τους μουσικους που κανουν τα παντα και χαμογελανε σαν να τους πετυχε το γλυκο που χρησιμοποιουν την γλωσσα με μια αλλη γλωσσα και τα ωδεια σας για να κανουν τι? να βγαλουν  λεφτα γλιτωνοντας απο το σκυλαδικο.Μου αρεσει η Ελλαδα απλα οχι η δικια σας μου αρεσει η παλια ελλαδα χωρις soul στα κλαρινα χωρις Χιωτη στο rock'n'roll.Tοτε που υπηρχε η εννοια αυθεντικος .Σιχαινομαι το fusion το ιμαμ το λιγο απο ολα να πιασουμε την καλη.Παω στοιχημα εκει εξω υπαρχουν παιδια που πονανε και την παραδοση και το νεο και τοκανουν ειλικρινα .Οχι doowoop Κλαρινα οσο φασιστιλας και να ακουγομαι που ειναι της μοδος οποιος δεν μας τα λεει να ονομαζεται φασιστας,με υποτιμα δυστηχως σαν Ελληνα και σαν μουσικο το ντεμεκ τα παιζω ολα .Μου γυρνατε τα αντερα.

  Σιχαινομαι τους προηγουμενους που νομιζουν οτι αυτο ειναι ειναι η μουσικη και πρεπει να πουν ενα καλο λογο γιατι γιατι ,γιατι δεν ξερω ασχετα αν αλλες μουσικες εξυπηρετουν και αλλες μελωδιες ακουν στον υπνο τους .

  Σιχαινομαι επισης εμενα και....

  Το κουνελι που λευτερωνω κατι τετοιες ωρες και μου σπαει τα νευρα την μεθυσμενη γυναικα μου πουκοιμαται και πριν μερικες ωρες μου εκανε την ζωη κομματια τον εαυτο μου που νομιζω οτι ειμαι αγνος μουσικα ενω μου αρεσει να κραζω τετοιες ωρες εσας και τις παρεες σας για το τιποτα που παραγετε χωρις εγω να εχω κανει τιποτα καλυτερο απο εσας .Η σημερινη ελληνικη μουσικη σε ολες τις εκφανσεις ειναι μια μαλακια και μιση και ειμαι ελληνας και το ζω αυτο.Καλυτερα πανκ με ενα νοημα ενα στιχο χωρις παιδεια παρα μια ελευθερη εκφραση και καλα ορισμενη απο ενα κατευθυνομενο πλουραρισμο.Οχι αλλο εντεχνο μονο ροκ εν ρολλ και επανασταση χωρι λογο .Η μουσικη αρκει η μουσικη παντα ηταν αρκετη.

Fuzzz Offff!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιχαινομαι εσας τους ιμαμ...Σιχαινομαι τους μουσικους που...Σιχαινομαι το fusion...Σιχαινομαι τους προηγουμενους...Σιχαινομαι επισης εμενα...Σιχαινομαι...Σιχαινομαι λεμε...ξανα-μανα-Σιχαινομαι λεμε...Σιχαινομαι να σιχαινομαι...

Μη το πινεις αν σε χαλαει ρε μεγαλε. Ελεος πια καθε τοσο με την "μαγκια/κλανια/Rock'n'Rollλιά και Κωτσο βασιλια". eyeroll.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου