Προς το περιεχόμενο

περι guitar fetish


ibanezas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις εγκατέστησα στην SG τη γέφυρα που είχα πάρει

 

http://store.guitarfetish.com/vistabbrwisc.html

 

και φόρεσα και τις χορδές του Jay

 

http://store.guitarfetish.com/xa0niwostset.html

 

και μπορώ να πω ότι όλα φαίνονται απολύτως εντάξει.

 

Οι δε χορδές του με εξέπληξαν ευχάριστα, αφού δίνουν μια αίσθηση σχεδόν flat -είναι πολύ "ρηχές" οι...τυλιξιές τους. Μου φαίνονται και κατά τι μαλακότερες από τις Pyramid.

 

Όταν ξεμείνω από χορδές-που θα αργήσω- με βλέπω να παραγγέλνω από τον Jay με το...καντάρι... :wink:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ούτε φαντάρος/φυλακισμένος να 'σουνα!!! :D

 

όπως κατάλαβες έχω σταματήσει να μετράω , ακόμα δεν έχω παραλάβει τίποτα . Έκανα την παραγγελία Σάββατο 30/09 μου έστειλαν απάντηση στις 03/10 ότι έχουν φύγει τα πράγματα και ακόμα περιμένω ...................................................................................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονή... κάπου στα ... ελληνικά ... ταχυβρωμεία θα είναι το πακέτο σου... αποκλείεται πάντως να χαθεί, το πολύ-πολύ να καθυστερήσει! :)

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω συνηθίσει σε κάτι τέτοια . Είχα παραγγήλει απο το Θωμά μία τελε και είχε ''χαθεί'' για 1,5 μήνα στα ΕΛΤΑ και ξαφνικά μετά απο ένα τηλ. με απειλές βρισίες και τα ρέστα βρέθηκε στην πόρτα μου ένα ειδοποιητήριο των ΕΛΤΑ . :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ, μάλλον έχεις πέσει σε περίπτωση με το ταχυδρομείο της γειτονιάς σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα το δικό μου πακέτο χθες, ακριβώς 7 μέρες αφότου έλαβα την επιβεβαίωση αποστολής μέσω email

 

(με "air letter post")

 

παρακάλεσα να μη βάλουν $65 πάνω στο πακέτο αλλά λιγώτερο (για το τελωνείο), κι έβαλαν $9 !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω συνηθίσει σε κάτι τέτοια . Είχα παραγγήλει απο το Θωμά μία τελε και είχε ''χαθεί'' για 1' date='5 μήνα στα ΕΛΤΑ και ξαφνικά μετά απο ένα τηλ. με απειλές βρισίες και τα ρέστα βρέθηκε στην πόρτα μου ένα ειδοποιητήριο των ΕΛΤΑ . :twisted:[/quote']

χμμ.... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις παρέλαβα το πακέτο !!!! με 6 μονούς vintage reverse wound από το clearance section του gfs . Προς έκπληξή μου είδα από κάτω από τους μαγνήτες μία ''λουρίδα'' μαγνήτη κολλημένη σαν αυτή που έχουν μέσα τα λάστιχα των ψυγείων που έχουμε στα σπίτια μας . Τί να υποθέσω !!! Θυμάμαι μία φορά έιχα πάει σε ένα γνωστό μαγαζί της Αθήνας και μου είχε πέι σε γία παλιά κιθάρα ότι οι μαγνήτες της (σαν και αυτούς τους gfs) ήταν της πλάκας και την ''λουρίδα'' την είχαν για ενίσχυση του ασθενούς σήματος τους . :?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις παρέλαβα το πακέτο !!!! με 6 μονούς vintage reverse wound από το clearance section του gfs . Προς έκπληξή μου είδα από κάτω από τους μαγνήτες μία ''λουρίδα'' μαγνήτη κολλημένη σαν αυτή που έχουν μέσα τα λάστιχα των ψυγείων που έχουμε στα σπίτια μας . Τί να υποθέσω !!! Θυμάμαι μία φορά έιχα πάει σε ένα γνωστό μαγαζί της Αθήνας και μου είχε πέι σε γία παλιά κιθάρα ότι οι μαγνήτες της (σαν και αυτούς τους gfs) ήταν της πλάκας και την ''λουρίδα'' την είχαν για ενίσχυση του ασθενούς σήματος τους . :?:

 

Μάλλον εννοείς baseplate...

 

Έτσι είναι ο μαγνήτης?

yhst-50206111187217_1912_2521707

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου