Προς το περιεχόμενο

περι guitar fetish


ibanezas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά το paypal είναι αξιόπιστο?

 

Επίσης τα έξοδας αποστολής πόσα είναι συνήθως στο guitarfetish?

 

Γιατί δοκίμασα να κάνω μια παραγγελία και πριν το checkout είδα τρελά μεταφορικά για ένα pickguard και κάτι plastic parts (βλ.66$ ενώ τα πράγματα είχαν 30$!)

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γιατί δοκίμασα να κάνω μια παραγγελία και πριν το checkout είδα τρελά μεταφορικά για ένα pickguard και κάτι plastic parts (βλ.66$ ενώ τα πράγματα είχαν 30$!)

 

Εμένα μου χρέωσαν 23$ πάντως για ένα prewired pickguard και 20 σετ χορδών ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά το paypal είναι αξιόπιστο?

 

Και αξιόπιστο αλλά και ο ποιο ασφαλής τρόπος να πληρώνεις τις αγορές σου online μιας και σου παρέχει 100% προστασία κατά του fraud...

 

To guitar fetish δεν έχει τρελά μεταφορικά! Έχει γύρω στα 20$ για airmail (για πακέτα κάτω των 2 κιλών) και ~40$ για ems.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία' date=' θα την κάνω την παραγγελία τότε...και σε πόσες μέρες παραδίδει συνήθως?[/quote']

 

Βρε Όμηρε, διάβασε λίγο παραπάνω στο ΙΔΙΟ thread:

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=66346#66346

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=67313#67313

 

 

:lol: :lol: :lol:

 

5 ΗΜΕΡΕΣ!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oops7yt.gif πάτωσα.... 110103_sorry_prv1.gif

 

By the way....οι χορδές του λένε τίποτα?Σε σχέση πχ με τις webstrings...(αν τις έχει δοκιμάσει κάποιος....)

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις έχω δοκιμάσει και τις δύο και προτίμησα τις webstrings! Όχι πως οι xavier είναι άσχημες αλλά είναι λίγο παραπάνω bright για τα γούστα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις έχω δοκιμάσει και τις δύο και προτίμησα τις webstrings! Όχι πως οι xavier είναι άσχημες αλλά είναι λίγο παραπάνω bright για τα γούστα μου!

 

Είναι όντως πιο bright αλλά όχι ενοχλητικά bright.

Εμένα μου άρεσαν πολύ και οι 2 ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και με 1,9 στην 20άδα (xaviere) και 2.3 στη 24άδα(webstrings) δεν μπορείς να αντισταθείς... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντας αυτό το thread (όπως και πολλά άλλα) μου μπαίνουν ιδέες, άλλες πιθανόν να τις πραγματοποιήσω και άλλες όχι.

.

Έχω μια strat Highway 1 SSS. Mου ακούγεται λίγο ψόψια (τι λέτε κι εσείς, κάτοχοι των highways?) . Σκέφτηκα να αντικαταστήσω ολόκληρο το pickguard με αυτό http://store.guitarfetish.com/blsssprpias.html και να προσθέσω και αυτό (λέω να ζητήσω από το Jay να κάνει την "εγχείρηση")

http://store.guitarfetish.com/onsexcimatou.html

 

Το κόστος είναι μηδαμινό μπροστά σ'αυτό που αναμένω και ελπίζω να ακούσω (υψηλότερο output, καθαρότερο ήχο με βαθμιαίο gain , περισσότερο sustain, περισσότερο όγκο)

Έτσι θα μου μείνει και το stock pickguard με τους μαγνήτες.

Τι λέτε? Θα κάνω καλά? Αναμένω πολλά με ελάχιστο κόστος? Θα έχω αποτέλεσμα ή παραμυθιάζομαι? Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία? Αυτά τα preamps κάνουν ΤΟΣΗ διαφορά στον ήχο όπως ισχυρίζεται ο Jay ?

 

@Elavd

Κάτι ανάλογο (σε pickguard) αγόρασες κι εσύ. Κάνα review?

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου