Προς το περιεχόμενο

Pro Tools MP?


BlackForest

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια!

 

Ανοιγω αυτο το θεμα γιατι μετα απο συντομο ψαξιμο στο φορουμ δεν βρηκα αυτο που ηθελα... Εχω τα Pro Tools SE και μετα απο αρκετη σκεψη και ψαξιμο ειμαι σιγουρος οτι παρουλου που σαν interface και χειρισμο με βουλευουν απιστευτα, δεν μου αρκουν! Λεω λοιπον να αναβαθμισω σε Pro Tools MP! Ποια ειναι η γνωμη σας για τα MP? Αξιζουν τα 100Ε ή πρεπει να μαζεψω τα 600+ (!) για να παω στα κανονικα Pro Tools?

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το mp9 και είναι σαν μεγάλη έκδοση. Iδιαίτερα αφού έχει delay compensation. Xτύπα το. Άλλωστε το crossgrade στα κανονικά protools έχει μόνο 350€  ;)

Υπάρχει και η λύση να πάρεις την m-audio mobile pre με τα Mp (129€) και να πουλήσεις την κάρτα. Θα σου έρθει ακόμα φθηνότερα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και η λύση να πάρεις την m-audio mobile pre με τα Mp (129€) και να πουλήσεις την κάρτα. Θα σου έρθει ακόμα φθηνότερα! ;)

 

Αυτο θα εκανα αλλα σκεφτηκα οτι μετα αν ο αλλος δεν εχει ηδη προ τοολς πως θα την λειτουργησει?

 

Ωραια λοιπον αφου και το update μετα θα μου ερθει μια χαρα θα τα χτυπησω :D ευχαριστω!

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο θα εκανα αλλα σκεφτηκα οτι μετα αν ο αλλος δεν εχει ηδη προ τοολς πως θα την λειτουργησει?

 

Ωραια λοιπον αφου και το update μετα θα μου ερθει μια χαρα θα τα χτυπησω :D ευχαριστω!

 

Μα λειτουργεί με όλα τα προγράμματα, θα βάλει ότι θέλει ο αγοραστής. Καλές αγορές! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα λειτουργεί με όλα τα προγράμματα, θα βάλει ότι θέλει ο αγοραστής. Καλές αγορές! ;)

 

Εισαι σιγουρος? Πιστευω πως τα προϊοντα της avid δουλευουν μονο με τα προγραμματα της... Τελως παντων ακομα και να μην το πουλησω και το κρατησω τελικα δεν με χαλασε! Θα το περνω με το laptop για να ηχογραφω στο χωριο με ακουστικα :P

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι σιγουρος? Πιστευω πως τα προϊοντα της avid δουλευουν μονο με τα προγραμματα της... Τελως παντων ακομα και να μην το πουλησω και το κρατησω τελικα δεν με χαλασε! Θα το περνω με το laptop για να ηχογραφω στο χωριο με ακουστικα :P

 

Aυτή τη στιγμή παίζω με το reaper και την mobile pre που λέγαμε. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου