Προς το περιεχόμενο

metallica πάρε να'χεις


kbasilis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθώς ψαχούλευα το youtube έπεσα πάνω σε κάτι που το είχα ξεχασμένο.

 

 

Μπορεί και αυτός που το τράβηξε να βρίσκεται στην παρέα αλλά σίγουρα υπάρχουν κάμπωσοι εώς πολλοί που το ζήσανε από κοντά.

 

Φοβερό σκάσιμο για εισαγωγή ξεκινάει το γνωστό intro των metallica και μετά πάρε να'χεις

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ αυτό το κομμάτι...

Πολύ αγαπημένο και χιλιοπαιγμένο σε πρόβες.

Τσέκαρε άμα θέλεις Βασίλη δυο live εκδόσεις του τραγουδιού. Μία στο Seattle 1989 και η άλλη στη Μόσχα το 1991.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ αυτό το κομμάτι...

Πολύ αγαπημένο και χιλιοπαιγμένο σε πρόβες.

Τσέκαρε άμα θέλεις Βασίλη δυο live εκδόσεις του τραγουδιού. Μία στο Seattle 1989 και η άλλη στη Μόσχα το 1991.  ;)

 

Τα έχω τσεκάρει για τα καλά και ο λόγος είναι γιατί είνξαι κομματάρα,αλλά με το που ανοίγει η συναυλία να σου σκάει το creering death σου έρχεταί να ανέβεις πάνω στην σκηνή και να τα κάνεις όλα λοίμπα από την πόροση.

 

Εδώ στο βίντεο το βλέπω και μου σηκώνεται η τρίχα

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

  Mια λαοθάλασσα....από 3G κινητά!!  ;D  ;D

 

Έχω να πάω σε τέτοιου μεγέθους συναυλία από τότε που στις συναυλίες παίρναμε μια κάμερα με φιλμ (μιας χρήσης κατα προτίμηση) και οι μισές φωτό βγαίνανε σαν καμμένες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου