Προς το περιεχόμενο

Ασύρματη σύνδεση ίντερνετ σε λάπτοπ (wifi)


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο Πλαίσιο να πάς, να αγοράζεις ένα Μac...να ησυχάσουμε όλοι...καλή χρονιά να έχουμε Σταύρε, χωρίς ζημίες ;D

 

ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (Γκλέτσος)

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στο Πλαίσιο να πάς, να αγοράζεις ένα Μac...να ησυχάσουμε όλοι...καλή χρονιά να έχουμε Σταύρε, χωρίς ζημίες ;D

 

Μολις ακυρωσα την παραγγελια για Μac.

Oι λογοι 2:

-Βρεθηκε λυση*.

-Δεν κανει για μεταλ. :P ;D

 

*Μετα απο 2η επικοινωνια με την κονεξ,αλλαξαν τη συχνοτητα εκπομπης του ρουτερ και το λαπτοπ ''ειδε'' επιτελους το δικτυο.

Οι συχνοτητες εκπομπης ειναι 2 και η 2η ειναι για περιπτωσεις οπου καποιες παρεμβολες απο αλλες συσκευες δεν επιτρεπουν καποιους δεκτες να ''πιασουν'' το σημα.

 

Αλλο χρησιμο συμπερασμα:

Δεν ξερουν ολοι οι τηλεφωνικοι εκπροσωποι των εταιρειων τα ιδια πραγματα.

 

Η δεσποινις την πρωτη φορα με εβαλε να ψαχνω μεσω Καλαματας αλλαζοντας αριθμους και κατεληξε στο οτι αφου το ενα λαπτοπ πιανει σημα,''δε μπορω να κανω κατι αλλο..''

Το παληκαρι στο τελεφωνο σημερα κατ ευθειαν αλλαξε τη συχνοτητα και εληξε το θεμα σε 1 λεπτο,το λαπτοπ ειδε το δικτυο...

 

Φαλλοκρατικη προεκταση:Γραψτε ο,τι θελετε,εγω ειμαι ευγενης παιδι... ;D ;D ;D

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δεσποινις την πρωτη φορα με εβαλε να ψαχνω μεσω Καλαματας αλλαζοντας αριθμους και κατεληξε στο οτι αφου το ενα λαπτοπ πιανει σημα,''δε μπορω να κανω κατι αλλο..''

Το παληκαρι στο τελεφωνο σημερα κατ ευθειαν αλλαξε τη συχνοτητα και εληξε το θεμα σε 1 λεπτο,το λαπτοπ ειδε το δικτυο...

 

Φαλλοκρατικη προεκταση:Γραψτε ο,τι θελετε,εγω ειμαι ευγενης παιδι... ;D ;D ;D

Εγώ ψηφίζω την δεσποινίδα. Ήθελε μπλα μπλα μόλις άκουσε άνδρα, γι' αυτό σε πήγαινε μέσω Καλαμάτας. Αυτό το "δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο", το είπε για να της πεις "και βέβαια μπορείτε". ;D ;D ;D ;D

Ενώ ο άλλος, μόλις άκουσε αντρική φωνή, έφτιαξε το θέμα στα γρήγορα, μήπως πάρει καμιά γυναίκα μετά. ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ψηφίζω την δεσποινίδα. Ήθελε μπλα μπλα μόλις άκουσε άνδρα, γι' αυτό σε πήγαινε μέσω Καλαμάτας. Αυτό το "δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο", το είπε για να της πεις "και βέβαια μπορείτε". ;D ;D ;D ;D

Ενώ ο άλλος, μόλις άκουσε αντρική φωνή, έφτιαξε το θέμα στα γρήγορα, μήπως πάρει καμιά γυναίκα μετά. ;D ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Aυτο εννοουσα φαλλοκρατικη προεκταση... :D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο εννοουσα φαλλοκρατικη προεκταση...

;D ;D ;D ;D ;D

Ευτυχώς, θα μπορούσαν να είναι ανάποδα τα πράγματα.

Να ήθελε αυτός μπλα μπλα.

Τότε να σε έβλεπα. ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ;D

Ευτυχώς, θα μπορούσαν να είναι ανάποδα τα πράγματα.

Να ήθελε αυτός μπλα μπλα.

Τότε να σε έβλεπα. ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου