Προς το περιεχόμενο

Έχω Ελληνικά λαϊκα & έντεχνα σε guitar pro


elrich

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως το λέει ο τίτλος, ο λόγος που ποστάρω είναι για να μοιραστώ μαζί σας μερικά (αρκετά) τραγούδια που έχω γράψει σε guitar pro. Εϊναι κυρίως λαϊκά & έντεχνα, αλλά και μερικά ελληνικά ροκ που μου ζητάνε κατά καιρούς.

Λόγω του κυνηγιού της ΑΕΠΙ, έχω στήσει ένα free forum και όσα γράφω τα ανεβάζω εκεί.

Είναι όσο μου επιτρέπει το πρόγραμμα, το αυτί μου και η εμπειρία μου ολοκληρωμένα, με όλα τα όργανα (κιθάρα, πρώτο-δεύτερο μπουζούκι, μπάσο, ακκορντεόν, φωνή κλπ).

Όποιος λοιπόν θέλει να πάρει (ή και να δώσει) κάτι από εκεί μέσα, θα είναι ευχαρίστησή μου, είναι δωρεάν φυσικά.

 

Η διεύθυνση του forum είναι laikikithara.forumer.com

 

ΥΓ1 Συγχωρήστε με που πρέπει να κάνετε πρώτα εγγραφή, αλλά λόγω του κυνηγιού των πνευματικών δικαιωμάτων στη χώρα μας, δεν μπορώ να τα έχω φόρα παρτίδα...

 

ΥΓ2 Μην εκλάβετε το ποστάρισμά μου σαν διαφημιστικό, απλά θεωρώ ότι η μουσική και οι γνώσεις πρέπει να μοιράζονται απλόχερα.

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά φίλε μου, αλλά ρε συ την Hummingbird για λαϊκή κιθάρα;  :P

 

Χαχα, να και κάποιος που την πρόσεξε! Πάντως δε θα με χάλαγε καθόλου να την είχα και να τη μόστραρα στο μεζεδοπωλείο... άλλωστε έχουν παιχτεί ατελείωτα folk-country αμερικάνικα με αυτή την κιθάρα, γιατί να μην την χρησιμοποιήσω και στα ελληνικά folk-country?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

To forum του laikikithara.forumer.com μας άφησε χρόνους, όπως και όλα τα free-forums της forumer.

Λόγω της παρατεταμένης αργοπορίας (μάλλον αποτυχία) στην αλλαγή hosting που μας επέβαλλε ο πάροχος, δημιουργήσαμε ένα νέο forum για να έχετε πρόσβαση στα tabs. Δυστυχώς οι παλιοί πρέπει να ξαναεγγραφείτε, αλλά αυτά έχει η ελεύθερη ζωή!

 

Η διεύθυνση του νέου forum είναι:

http://laikikithara.forumgreek.com/

 

και στο καταραμένο:

http://www.facebook.com/laikikithara

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου