Προς το περιεχόμενο

Πολιτικά σχόλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ο μεγαλύτερος ( ε, ας μην υπερβάλουμε κι όλας) από τους μεγαλύτερους τέλος πάντως, urban legends που δημιουργήθηκαν την τελευταία δεκαετία (τουλάχιστον) ήταν αυτός του ΓΑΠ.

 

«Το χαζό».

 

Μόνο χαζό δεν ήταν το αγόρι. Το έστησε, βεβαίως ελέω της μανούλας του, και το έφερε εις πέρας...

 

 

Το τι θα συνέβαινε το είχαμε πάρει μυρωδιά από το 2000, από την στιγμή που το πανελλήνιο διάβασε στο περιοδικό «Νέμεση»- της Λιάνας Κανέλη- τα υποκλαπέντα e- mails  μεταξύ του Giorgos και της μαμάς Margaret.

 

Τότε όποιος κατάλαβε... κατάλαβε.

 

Για την ιστορία και για όσους θυμούνται η ιστορία πήγε στα δικαστήρια και φυσικά οι Papandreous δικαιώθηκαν- λογικότατο αφού αυτό που δημοσίευσε η Κανέλη ήταν προιόν κλοπής.

 

Όμως αυτό δεν αναιρεί την ουσία του ζητήματος: Ότι ο κορυφαίος... στοχαστής είχε μια... δουλίτσα να φέρει εις πέρας  ;)

 

Και φυσικά την κατάφερε, καθότι... λεφτά υπάρχουν και φυσικά απύθμενο απόθεμα βλακείας σε αυτήν την χώρα (συγνώμη για αυτό το τελευταίο, αλλά είναι η ταπεινή μου γνώμη) .         

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ο μεγαλύτερος ( ε, ας μην υπερβάλουμε κι όλας) από τους μεγαλύτερους τέλος πάντως, urban legends που δημιουργήθηκαν την τελευταία δεκαετία (τουλάχιστον) ήταν αυτός του ΓΑΠ.

 

«Το χαζό».

 

Μόνο χαζό δεν ήταν το αγόρι. Το έστησε, βεβαίως ελέω της μανούλας του, και το έφερε εις πέρας...

 

 

Το τι θα συνέβαινε το είχαμε πάρει μυρωδιά από το 2000, από την στιγμή που το πανελλήνιο διάβασε στο περιοδικό «Νέμεση»- της Λιάνας Κανέλη- τα υποκλαπέντα e- mails  μεταξύ του Giorgos και της μαμάς Margaret.

 

Τότε όποιος κατάλαβε... κατάλαβε.

 

Για την ιστορία και για όσους θυμούνται η ιστορία πήγε στα δικαστήρια και φυσικά οι Papandreous δικαιώθηκαν- λογικότατο αφού αυτό που δημοσίευσε η Κανέλη ήταν προιόν κλοπής.

 

Όμως αυτό δεν αναιρεί την ουσία του ζητήματος: Ότι ο κορυφαίος... στοχαστής είχε μια... δουλίτσα να φέρει εις πέρας  ;)

 

Και φυσικά την κατάφερε, καθότι... λεφτά υπάρχουν και φυσικά απύθμενο απόθεμα βλακείας σε αυτήν την χώρα (συγνώμη για αυτό το τελευταίο, αλλά είναι η ταπεινή μου γνώμη) .         

 

Θα το μαλώτσω μωλέ το χορδοσφιχτάκι ;D ;D ;D ;D κι εγώ ξέρω για τη φάση με την αλυσίδα και το ποδήλατο ,αλλά δεν μπορώ να την αποδείξω . Τι θα πει λογικότατα ,αφού τα δικαστήρια έδειξαν άλλα ε? Τελειώσαμε ,μόνο εκ των αποτελεσμάτων που βιώνουμε στη κενωνία μπορούμε να δείξουμε -αν μπορούμε -τι συμβαίνει........

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Θα το μαλώτσω μωλέ το χορδοσφιχτάκι ;D ;D ;D ;D κι εγώ ξέρω για τη φάση με την αλυσίδα και το ποδήλατο ,αλλά δεν μπορώ να την αποδείξω . Τι θα πει λογικότατα ,αφού τα δικαστήρια έδειξαν άλλα ε? Τελειώσαμε ,μόνο εκ των αποτελεσμάτων που βιώνουμε στη κενωνία μπορούμε να δείξουμε -αν μπορούμε -τι συμβαίνει........

 

Φίλος εσένα σε υποπτεύομαι για... ληστοσυμμορίτη  ;D ;D ;D

 

Μου φαίνεσαι ύποπτος ότι θες να χαλάσεις την... τάξης του κόσμου  ;D

 

 

Βρε μπας και είσαι σε καμία... συνισταμένη;  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος εσένα σε υποπτεύομαι για... ληστοσυμμορίτη  ;D ;D ;D

 

Μου φαίνεσαι ύποπτος ότι θες να χαλάσεις την... τάξης του κόσμου   ;D

 

 

Βρε μπας και είσαι σε καμία... συνισταμένη;  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

ΆΡΗ θεέ ,το Γκάλη στο χωλ οφ φέιμ .

Καθότι ένας είναι ου Γκάλης κι ένας ου Καραπιάλς  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ΆΡΗ θεέ ,το Γκάλη στο χωλ οφ φέιμ .

Καθότι ένας είναι ου Γκάλης κι ένας ου Καραπιάλς  ;D

 

Καλά το πας  ;D ;D ;D

 

 

Αλλά για να πεισθώ πρέπει να απαντήσεις σε αυτό:

 

Οι δορς και οι περπλ είναι σούπερ γκρουπ- ναι ή ου;  ;D ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το πας  ;D ;D ;D

 

 

Αλλά για να πεισθώ πρέπει να απαντήσεις σε αυτό:

 

Οι δορς και οι περπλ είναι σούπερ γκρουπ- ναι ή ου;  ;D ;D ;D ;D

 

Θες τη γνώμη μου Φίλως?

Ειλικρινώς?

                    Είναι υποπροιόντα του συστήματος ,τωνε Βίλνδερβένγκε και των σινυστοσώνε ,σιωνιστώνε του Τσύριζα  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Θες τη γνώμη μου Φίλως?

Ειλικρινώς?

                     Είναι υποπροιόντα του συστήματος ,τωνε Βίλνδερβένγκε και των σινυστοσώνε ,σιωνιστώνε του Τσύριζα  ;D ;D ;D

 

Ααααααααααααααααααααααα τους αλιίτες  ;D ;D ;D

 

 

Καλά τους είχα καταλάβει  :D

 

 

ΥΓ: Ξέρεις τώρα γιατί το έχω γυρίσει σε «παιδική χαρά» mode... Από επαγγελματική διαστροφή περιμένω τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας στην... βουλή  :P ;D ;D ;D

 

 

Ήμαρτον...  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες τη γνώμη μου Φίλως?

Ειλικρινώς?

                    Είναι υποπροιόντα του συστήματος ,τωνε Βίλνδερβένγκε και των σινυστοσώνε ,σιωνιστώνε του Τσύριζα  ;D ;D ;D

 

Λιγα για τον Βαλβερδε μη το κανω το forum καλοκαιρινο... >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

ΥΓ: Ξέρεις τώρα γιατί το έχω γυρίσει σε «παιδική χαρά» mode... Από επαγγελματική διαστροφή περιμένω τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας στην... βουλή 

 

Σοβαρά;;;;

Γιατί δεν μου είπες να στα πώ ...από χθες; ;) ;D ;D

 

Εγώ πάλι μόλις γύρισα από Quentin Tarantino...να πα να το δείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ΥΓ: Ξέρεις τώρα γιατί το έχω γυρίσει σε «παιδική χαρά» mode... Από επαγγελματική διαστροφή περιμένω τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας στην... βουλή  :P ;D ;D ;D

 

 

Ήμαρτον...  ;D

 

Κιε γώ αμπντό μπλέπω γιαμπρίμ ,σιγά μην ασχολιόμουν με τους Μπλούρπ  ;D ;D......και μάλιθτα-στα ιθπανικά ;D-το παρακολοθω ,μέθω δούνγκλαθ  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου