Προς το περιεχόμενο

Esperance


DanAgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ludovico Einaudi :D

 

Ωραια ιδέα, με καλή αναπτυξη, αλλα μερικα "σκαλωματα", αλματάκια κτλ που μου χαλασαν τη ροή.

 

Γνωμη μου ειναι να ασχοληθεις κι αλλο με το κομματι, αν εντοπιζεις τα "προβληματα" στη ροή και να το κανεις ενα πολυ ομορφο κομματι :)

 

Το πιάνο τι ειναι? Vst?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks!

 

@ neeq Τα vsti ειναι απο ableton που εκανα μια δοκιμη και μου ακουστηκε αρκετα καλο. Δεν εχω καλα πληκτρα οποτε θα ητανε τσαμπα κοπος να το ηχογραφουσα κανονικα!

Ισως να εχεις δικιο σε αυτο με τη ροη, σε γενικες γραμμες παντως ειπα να το κανω minimal αυτη τη φορα για αυτο και δεν το εψαξα παραπανω.

Τον Ludovico Einaudi δεν τον ηξερα, πες μου οτι δεν ειναι κλεμμενο! χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειναι κλεμμενο, απλα βγαζετε την ίδια αίσθηση. Να σου πω μαλιστα ότι και εκεινος εχει προβλήματα στη ροη του...χαχα :)

 

Ισως ειναι αυτο που επελεξες, με τη συνεχη κίνηση, που «πρεπει» να προσεχεις, ποτε σταματαει, ποτε αλλαζει συχνοτική περιοχή κτλ.

 

Ναι, ειναι πολυ καλός ο ήχος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γλυκύτατο, παιγμένο και δοσμένο όπως πρέπει, και ταξιδιάρικο :) Επίσης μάρεσε πολύ που το κομμάτι κλείνει όπως ξεκινάει. Ευχαριστούμε :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου