Προς το περιεχόμενο

Δεν βλεπω καποια αρχεια


ex-Ritchie77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω βοηθεια  ??? Ειχα ενα PC με xp και αποφασισα να αγορασω εναν εξωτερικο σκληρο (seagate) για να αποθηκευω φωτογραφιες, τη μουσικη μου, ηχογραφησεις κτλ και κρατησα τον εσωτερικο σκληρο του υπολογιστη μονο για τα προγραμματα, εφαρμογες κτλ Μετα εβαλα τα W7 και συνεχισα χωρις προβλημα. Καποια στιγμη ο υπολογιστης τα παιξε και πηγα για αναβαθμιση, εβαλα καινουριο εσωτερικο σκληρο, μητρικη επεξεργαστη και μου τοποθετησαν παλι τα xp. Οταν στο σπιτι συνδεσα παλι τον seagate εβλεπα τα αρχεια (φωτο, μουσικη κτλ) μεχρι μια συγκεκριμενη ημερομηνια, απο κει και περα τιποτα. Επισης ξαναειδα και καμια 10αρια φωτο τις οποιες πριν δεν εβλεπα. Ξαναεγκατεστησα παλι τα W7 αλλα και παλι τιποτα. Γνωριζει κανενας τι μπορει να συμβαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είμαι σίγουρος αν η "επαναφορά συστήματος" θα επηρέαζε τον εξωτερικό...αν το κάνει πάντως εξηγεί ό,τι συνέβη....

ρώτα αν αυτός που σου "τοποθέτησε" τα XP έκανε κάτι τέτοιο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου