Προς το περιεχόμενο

''Still alive''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον περιγραφω:ΜΕΓΑΛΗ ΣΚΗΝΗ 100 -150 τετρ.μετρα

Στη μεση ενα δικασο σετ τυμπανα με 4 τομ και 2 βαθια ,αριστερα 2 Μarshall KOKKINOI για το μπασο ,δεξια 4 Μarshall μαυροι για την κιθαρα και εξω αριστερα τα πληκτρα .Ενα PA ΓΥΡΩ στα 20000 Watts κλπ κλπ.Που ειναι ο Σταυρος; ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΥΣ 4 μαυρους (Marshall )

Η μπαντα ξεκιναει με το FAITH TO ROCK 'N ROLL και γινεται της πουτ@ν@ς ....και μετα ξυπνησα απο τον τρομο μου επειδη ειχα ξεχασει τις μπακετες μου και τα ακουγα απο τον Stage manager :

Περικλη τι διαολο κανεις *^%#@+// ??? ???

Ωραιος οπως παντα (ε Λακη ;) Σταυρο !!! 8) 8)

@Νεστορας ρε συ το πρωι δεν μου ειπες οτι ησουν κρυωμενος να σου στελνα μια γνωστη μου που κανει εντριβες -μασαζ κλπ θεραπευτικα τερτιπια ...θα σε μαλωκω!! ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@Νεστορας ρε συ το πρωι δεν μου ειπες οτι ησουν κρυωμενος να σου στελνα μια γνωστη μου που κανει εντριβες -μασαζ κλπ θεραπευτικα τερτιπια ...θα σε μαλωκω!! ;D ;D ;D

Έλα ρε Πέρυ, κι εγώ κρυωμένος είμαι. Στείλτην αύριο που είμαι άνετος. ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω τα μισά αρχηγέ, αλλά τι σημασία έχει αυτό στα αλήθεια. Το κομμάτι γαμ-άει και δέρνει.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ για τα σχολια τον

 

Τερρυ,με τιμανε τα λογια σου αδερφε!

 

τον Σπυρο Τζαζτζοκερ(πολυ ευστοχες παρατηρησεις αλλα ωρες ωρες θελω να ξεφευγω απο την κλισε σειρα μερων ενος κομματιου)

 

τον Κbasilis που μπηκε στον κοπο να σχολιασει

 

τον αγαπητο τον  Πανο τον Σατριανη

 

τον geodimitri για μια ακομα φορα

 

τον Οκταπους,χαιρομαι που σου αρεσε η σχεση εισαγωγης-κυριως μερους

 

τον φιλτατο AuditoryDriving με την ωραια του αισθητικη και αποψη(ιτσ ονλι ροκενρολ..)

 

Τον Σαμη τον Παραγκα που παρολη την ''απεχθεια'' του για το πεντατονικο χαρντ ροκ με τιμαει με τα λογια του

 

Τον φιλο μου το Νεστορα(Ναι ειναι εξω τονικα αλλα κυριως η σχεση ακουστικης-ηλεκτρικης γιατι επιασα κι εγραψα την ακουστικη και δεν ηταν κουρδισμενη σωστα.Το καταλαβα οταν μπηκα να τραγουδησω το χαρντ και βαριομουν να την ξαναγραψω.Υπαρχει πιθανοτητα να ειναι εξω τα καντινια γιατι επαιξαμε την στρατ που εχει πανω χορδες 2 μηνων και κουρδιζα κατα βουληση..Ροκ εν ρολ ειναι)

 

Τον φιλο αξιοσεβαστο οσιο βιμπρατο τζιμπουρ(παραδιδει μαθηματω ΜΟΝΟ βιμπρατου τα σαβ/κα,εχεμυθεια,τιμαι φιλικαι)

 

Τον φιλο μου,εγκαθετο,ψυχοαναλυτη,κολωνα του σπιτιουμ,Φουζιο(δασκαλε σορρυ που ξαναμπηκα ''μεσα''.)

 

Τον αγαπητο μου φιλο και κουλ καλλιτεχνη  Λακη που αμα εκανε ενα βιντεο,το κομματι θα παιρνε 30% πανω(με εξωτερικα)

 

Τον παλαιουρα αγαπητο Περικλη που μας ριχνει κατω στη θεληση και την πιστη να κανει πραγματα με αυτα που αγαπαει.

 

Τον ιδιαιτερο δημιουργο atreu73 που ενω εχει δικιο για τη γλωσσα και τον απομακρυνει,θεωρει καλο το κομματι.

 

Παρακαλω να συνεχιστει ο χαβαλες. ;)

Και τα σχολια εννοειται.. :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και γενικά βαριέμαι απεριόριστα το hard rock (don't hit me γούστα ειναι αυτα), ο Σταύρος το κάνει πάντα ενδιαφέρον (και δεν ξέρω και πως το κάνει...) ;)

 

Θα μπορούσα να πω ότι ειναι και παιχταρας κλπ κλπ... αλλα νομίζω ότι αυτό ειναι πολύ δευτερεύον μπροστά στο παραπάνω.

 

Πολύ καλό. Απο παραγωγή δεν πρόσεξα τιποτα και ουτε με νοιάζει. Το παραπάνω ειναι ένα σχολιο που μου έρχεται στο μυαλό πάντα όταν ποστάρει ο Σταύρος, αλλα δεν το ειχα κάνει ποτε.

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον φιλο μου,εγκαθετο,ψυχοαναλυτη,κολωνα του σπιτιουμ,Φουζιο(δασκαλε σορρυ που ξαναμπηκα ''μεσα''.)

Φωτιές μ'ανάβης. ;D ;D ;D ;D

Το μέσα-έξω είναι ωραίο. ;D ;D ;D ;D

Αν είμαι εγώ κολώνα, πρόσεχε το σπίτι σου. Ελπίζω οι άλλες κολώνες του να είναι σταθερές. ;D ;D ;D ;D

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστω πολυ φιλε shelter για το σχολιο.

Χαιρομαι αν κανω ενδιαφερον το τετριμμενο.. ;)

 

Αν είμαι εγώ κολώνα, πρόσεχε το σπίτι σου. Ελπίζω οι άλλες κολώνες του να είναι σταθερές. ;D ;D ;D ;D

Ειναι.Αφου παλι στα ιδια καταληγω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου παλι στα ιδια καταληγω..

Ρε φίλε, το κάνεις τόσο καλά αυτό που κάνεις, που όποτε ανεβάζεις κομμάτι κάνω πάρτι.

Τι θα πει "τα ίδια"!

Βγαίνει κάτι από μέσα σου? Τέλος.

Κι αυτό το κάτι, εμένα με αγγίζει.

Άντε τώρα μην θυμώσω.  :P ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου