Προς το περιεχόμενο

Απεργίες στα Μέσα Μεταφοράς μετά μουσικής!


panouhl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν γίνεται να μην υπάρχει καμία άποψη στο noiz για το θέμα των απεργιών από τη στιγμή που είναι γνωστό ότο το forum μας ασχολείται με όλα τα θέματα από την επίδραση του αφρικανικού μεταξοσκώλικα στα μαόνια της gibson, ή σε τι θερμοκρασία πρέπει να ψήνεται το baked maple για να μη μας αρπάξει, μέχρι τα μποζόνια και την επίδρασή τους στο shredding!

Επειδή προσωπικά έχω ταλαιπωρηθεί πολύ από τις απεργίες τους (έχω ακυρώσει και μαθήματα και πρόβες) έχει χαλάσει η διάθεσή μου λόγω της πολύωρης παραμονής σε μποτιλιάρισμα και με έχουν πιάσει τα νεύρα μου από τις ανακοινώσεις για ο ύψος των μισθών τους και τα κολπάκια για να πληρώνονται και στις απεργίες, θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.

Μου τη σπάει που συμφωνώ με τον υπουργό και την Όλγα Τρέμη αλλά τι να κάνω.

Μου φαίνεται ότι όλοι τα έχουν βάλει μαζί μας (με τον μέσο πολίτη δηλαδή) και από το παράπονο θα παρατήσω τα Blues και θα ασχοληθώ με τα hollers.

8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει ανοικτο θεμα

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=197184.msg714620;topicseen#new

 

οπου ολα αυτα συζητουνται...

 

οι απεργιες προνομιουχων δημοσιων υπαλληλων και κλαδων εχουν αναφερθει πολλες φορες μεσα σε αυτο,δεν υπαρχει καποιος λογος να ανοιξουμε ΑΚΟΜΑ ενα πολιτικο Thread...ΕΝΑ φτανει και...περισσευει... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε όχι και προνομιούχα τα παιδιά! ούτε δύο custom shop κάθε μήνα δεν μπορούν να βγάλουν!

το link Που μου έστειλες για το thread δεν πρέπει να είναι το σωστό.

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου