Προς το περιεχόμενο

midi keyboard


science

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε Αλχημιστή, αγνή Φυλακισμένη Ψυχή (κομματάρα αθάνατη - διαχρονική) :!:

 

Πήρα το Keystation 61 es, γιατί ήθελα βαρυκεντρισμένα, που είναι φίλε άψογα στην αίσθηση και απόκριση, πρέπει να παίξεις για να το καταλάβεις, δεν περιγράφεται και δεν με ενδιαφέρει που δεν έχουν Knobs γιατί βολεύομαι με υα αναθέσιμα του triton και σε λίγο τα χριστούγεννα θα χτυπήσω κονσολίτσα motorized γιατι δεν πάει άλλο και έκλεισα :lol:

 

Αλλα΄εσύ φίλε που θέλεις πιο synth κατάσταση, αγνόησέ το, γι αυτό δεν σου είπα το συγκεκριμένο μοντέλο για να μην επηρεαστείς, γιατι δεν θα σου κάνουν αφού το θές για άλλη κατάσταση.

 

Ο ανθρωπος με την εξαιρετική λάμψη..... cos_Dr

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ρε cos, κι εγώ νόμιζα ότι το κλαβιέ του Keystation είναι για το λούτσο! Επειδή ακόμα δεν αξιώθηκα να πάρω το MIDI keyboard που από καιρό θέλω (ας όψεται η καινούργια οθόνη) και μάλλον έφτασε το πλήρωμα του χρόνου, να το τσεκάρω κι αυτό. Αλλά εγώ δεν έχω knobs και τα θέλω ρε γαμώτη... :?

 

Πάντως, η αλήθεια είναι ότι φεγγοβολάς ρε τρισυπόστατε! Λάμπεις ολάκερος... :D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

COS_DR....

Εκτος απο θεικος πληκτρας και .....σινεμασκοπ, τρισδιαστατος και τετραθεσιαλ extra ηλιοκαμενος Απολωνιος Τριτονακιας !!!!

 

Δεν παω καλα....

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου