Προς το περιεχόμενο

midi keyboard


science

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρεται!!Θα ηθελα την πολυτιμη βοήθειά σας!!!Θελω να παρω ενα midi για να περναω γραμμες μπασου και αλλα πολλα!Τι προτεινετε γυρω στα 100 ευρα???

bluessssss!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΑ σε βόλευε πιστεύω ένα midi keyboard από 4 οκτάβες και άνωθεν , που να μην έχει βαρυκεντρισμένα πλήκτρα, απαραίτητα και ίσως καλύτερα. και να έχει οπωσδήποτε pitch bend και modulation wheel, και κανα αναθέσιμο knob για να έχεις και δυνατότητες εκφραστικότητας στις μπασογραμμές σου.

 

Σε αυτά τα λεφτά και καλό πράμα, μάλλον για μεταχειρισμένο ελαφρώς.

 

Προτείνω ανεπιφύλακτα m-audio (μόλις πήρα ένα ανάλογο και είμαι επηρεασμένος και ενθουσιασμένος με δαύτο) , κάνε ένα search να δείς και βάλε αγγελία ζήτησης.

 

:lol:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω ανεπιφύλακτα m-audio (μόλις πήρα ένα ανάλογο και είμαι επηρεασμένος και ενθουσιασμένος με δαύτο) ' date=' κάνε ένα search να δείς και βάλε αγγελία ζήτησης. [/quote']

 

Θα συμφωνήαω κι εγώ με τους προλαλήσαντες. Ειδικά τα Oxygen και Radium (βγαίνουν σε εκδόσεις με 49 και 61 πλήκτρα) θα σε βολέψουν απόλυτα πιστεύω.

 

Ρε cos, ποιό μοντέλο πήρες εσύ; Το Oxygen ή κανένα Axiom;

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Siado ίσως έχεις προσέξει ότι σε αυτό το φόρουμ τα μέλη γράφουν ελληνικά και όχι grenglish. Σε παρακαλώ να κάνεις και εσύ το ίδιο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσωωω...

 

Εχω το Juno-D...Και το σαββατο θα παω να παρω καινούργια καρτα ήχου.....Έτσι θα μπορώ να χρησιμοποιώ και το Midi του.....

 

To touch effect που έχει και όταν παίζώ σε ενισχυτή θα το έχει και στα vst instruments ή οχι?

 

Έχω και ένα παλιό psr yamaha το οποίο έχει midi in-out....Να σκέφτομαι ότι θα μπορώ να το χρησιμοποιώ, έτσι ώστε να παίζω σε line in track με το Juno D?

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου