Προς το περιεχόμενο

Νέο θέμα με "noiz" προκύπτει με Tiny Terror


Προτεινόμενες αναρτήσεις

xaxa γαμάτος τίτλος! Aλλά, το θέμα είναι οτι δέν το κάνει πάντα, αφού παίξω κανένα πεντάλεπτο και μετά ακόμη κι άν αφερέσω το καλώδιο, ακούγονται αυτα. Αλλιώς και gain και volume τέρμα να είναι δεν ακούγεται κιχ!!! (Kαι να προσθέσω οτι ο DSL που είναι ακριβώς από κάτω του δεν μου κάνει τα ίδια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxa γαμάτος τίτλος! Aλλά, το θέμα είναι οτι δέν το κάνει πάντα, αφού παίξω κανένα πεντάλεπτο και μετά ακόμη κι άν αφερέσω το καλώδιο, ακούγονται αυτα. Αλλιώς και gain και volume τέρμα να είναι δεν ακούγεται κιχ!!! (Kαι να προσθέσω οτι ο DSL που είναι ακριβώς από κάτω του δεν μου κάνει τα ίδια)

 

Τότε, μάλλον λαμπίτσες θα υποπτευόμουν πρώτα. Αλλάζεις και μονος τις λυχνίες αν μπορείς καθώς ο tiny δε χρειάζεται και bias σε γενικές γραμμές.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό θα κάνω γιατί παρατήρησα αυτο δεν συμβαίνει μόνο στην αρχή.. Όσο περνάι η ώρα και ζεστένονται ο βόμβος δυναμώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έβγαλα και ξανάβαλα τις λυχνίες και το πρόβλημα δεν το έχω πια....!  :o χάλασα την ενδοεπικοινωνια βεβαια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έβγαλα και ξανάβαλα τις λυχνίες και το πρόβλημα δεν το έχω πια....!  :o χάλασα την ενδοεπικοινωνια βεβαια..

 

Μια χαρά!

Για τους ήχους, απλά στείλε το mp3 στο Λιακόπουλο και θα συνεχίσει εκείνος τις επικοινωνίες, μη σε απασχολεί.

Μόνο μην το στείλεις στο wikileaks γιατί θα σε επισκεπτούν κάτι παίκτες του MMA με μαύρα κουστούμια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου