Προς το περιεχόμενο

Για Τσεκάρετε N.T. Handmade Guitars & Basses


Kithagoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και από τιμή;  :)

Στα χειροποίητα όργανα δεν ρωτάς τιμή ;)....Ξέρεις από πρίν εάν μπορείς ή όχι 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα δικά μου δεδομένα, εξαιρετικά όργανα, από κάθε άποψη.

 

Τα σχέδια των οργάνων είναι πρωτότυπα (στην καλύτερη, κάποια μου θυμίζουν αμυδρα PRS), ενώ, πλέον, ο Νίκος Ταμπάκης (σσ ο κατασκευαστής) φτιάχνει και τους δικούς του μαγνήτες.*

 

Να σημειώσω εδώ, ότι αν και η γνώμη μου/κριτική για τον Ν.Τ. είναι υποκειμενική, μιας και είναι ο μάστορας στον οποίο σετάρω τα όργανά μου εδώ και καιρό, ωστόσο, θεωρώ πως κάνει άριστη δουλειά.

 

*θα σας πω τη γνώμη μου για τους μανγήτες, μόλις παραλάβω την tele μου (που μόνο tele δε θα'ναι):

http://www.noiz.gr/index.php?topic=196354.msg702875#msg702875

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω παίξει ακόμα με κάποιο απ τα όργανα του, αλλα τον εχω γνωρίσει εκτός έδρας του, όπου και μου έκανε service σε μια κιθάρα μου. Ευγενικός πρόθυμος και φιλικός, α επίσης κρίνοντας και απ τα όργανα που φτιάχνει (έστω και από φώτο) εξαιρετικά ταλαντούχος!

Thumbs up απο εμένα...

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ποιότητα των οργάνων αγγίζει δυσθεώρητα ύψη....Η δουλειά με τα INLAYS και Binding μπορεί να συγκριθεί μόνο με πολύ γνωστούς επαγγελματίες κατασκευαστές του Εξωτερικού..Τα ξύλα εξωτικά και σπάνια , Όλα δουλεμένα στο χέρι... Πλέον και οι μαγνήτες τυλιγμένοι στο χέρι!!!!

Μπράβο Νικο..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου