Προς το περιεχόμενο

Ένα επιπλάκι που δε θα με χάλαγε καθόλου...


Abraxas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν την λες κακή...

 

Πολύ ωραίος και "φωνακλάς" ο bridge, τον neck θα τον ήθελα λίγο πιό μπάσο και..."λασπιάρη" στα καθαρά του. Στο high gain όμως παίρνει κεφάλια...

 

Σε ενδιαφέρουν κιθάρες με 24 τάστα; Δεν το ήξερα... :P

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την λες κακή...

 

Πολύ ωραίος και "φωνακλάς" ο bridge' date=' τον neck θα τον ήθελα λίγο πιό μπάσο και..."λασπιάρη" στα καθαρά του. Στο high gain όμως παίρνει κεφάλια...

 

Σε ενδιαφέρουν κιθάρες με 24 τάστα; Δεν το ήξερα... :P[/quote']

 

Είναι σαν τις γυναίκες με μεγάλο στήθος... κάποιες δεν παίζονται, κάποιες... άστα να πάνε... :P

 

Ο Sterling Ball λέει ότι πιθανώς αυτή είναι η καλύτερη κιθάρα που έφτιαξαν ποτέ... από άποψη τόνου τουλάχιστον.

 

Ο neck είναι έτη φωτός καλύτερος από ο,τιδήποτε Gibsonάδικο κατά τη γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ,πως την κανανε ετσι! 8O ειχα και εγω μια αλλα με τρεις ωραιοταους ΜΟΝΟΥΣ μαγνητες (ιδια με αυτη του Κιθ :lol: )

τι ειναι αυτα τα περιεργα μεταλικα κατασκευασματα κατω απο τις χορδες? 8O και ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ PICKGUARD? 8O :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ' date='πως την κανανε ετσι! 8O ειχα και εγω μια αλλα με τρεις ωραιοταους ΜΟΝΟΥΣ μαγνητες (ιδια με αυτη του Κιθ :lol: )

τι ειναι αυτα τα περιεργα μεταλικα κατασκευασματα κατω απο τις χορδες? 8O και ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ PICKGUARD? 8O :lol:[/quote']

 

Όλο κακίες είσαι! :P :lol: :lol:

 

Είναι ΕΠΕΤΕΙΑΚΗ η κιθάρα... αυτά τα μεταλλικά κατασκευάσματα λέγονται humbuckers... κάτι θα έχεις ακούσει?? :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου