Προς το περιεχόμενο

Eurovision 2013


Rene

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς πανταχού στενόμυαλους: Τα φετινά υποψήφια τραγούδια για την eurovision είναι ΓΑΜΑΤΑ!!! (εκτός της Ηλιάδη). Το ότι δεν ταιριάζουν και πολύ με τον θεσμό και το ότι ο θεσμός είναι ΓΤΠ είναι ένα εντελώς διαφορετικό θέμα. ΒΓΑΛΤΕ ΤΙΣ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ ΣΑΣ...

 

www.meet-sos.gr

www.castellano.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

;D ;D ;D

 

 

Ρε συ Τερρυ,αυτο το ''Αλκοχολ ιζ φρη''σαν στιχος απτο πουθενα αγγλιστι, εμενα δε μου βγαζει αποψη αλλα κατοψη...

 

 

;D ;D ;D

 

Και αυτό είναι το μεγαλείο του  ;D ;D ;D ;D

 

Πάντως το ύφος μου θυμίζει εκείνους τους εξαιρετικούς τούρκους- τους Αθήνα- που βάραγαν ένα βαρβάτο σκα.

 

 

Και στο λέει ο... βετεράνος  :P ;D ;D ;D ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω κ γω τις χαζομάρες μου... :P

 

Το πρώτο δε με έπεισε ΚΑΘΟΛΟΥ. Σαν να έκατσε κάποιος και να πήρε ένα σκόρπιο στοιχείο από δώ άλλα τρία από κει, άντε να φτιάξουμε ένα μοντέρνο swing. Χαρακτήρας μηδέν δε μου άφησε τίποτα. Η τύπισσα παρόλαυτα έχει πολύ καλή φωνή και μακάρι να την ακούμε από δω και πέρα.

 

Το δεύτερο έχει τις καλές του στιγμές σαν κομμάτι, αν και 2-3 φορές είπα τώρα θα έρθει η κορύφωση και θα απογειωθεί το τραγούδι, αλλά αυτό δεν έγινε ποτέ. Η φωνή της κοπέλας βέβαια είναι σαγόνι στο πάτωμα, κανονικότατα.

 

Την Ηλιάδη την περίμενα χειρότερη ομολογώ. Το κομμάτι χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο, χαζοακούγεται. Και η ίδια κάθε άλλο παρά χαζοβλέπεται...(μάλλον τελικά αυτό είναι το σωστό ρήμα, την κοιτάς σαν χαζός  ;D)

 

Αγάθωνας και koza mostra μ'αρεσαν. Ρυθμός, ζωντάνια, σχεδόν το απόλαυσα. Ένα καλύτερο ρεφρέν να'χε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μιλήσω πολύ σοβαρά τώρα.

Τον θυμάστε τον Johnny Logan?

Μία στο τόσο, πάνε καλά κάποιες μπαλάντες, σε αντίθεση με τα νταχτιρντί κομμάτια.

 

Αν (λέω εγώ τώρα) στέλναμε τον Σταύρο με το Butterfly (με διαφορετική ενορχήστρωση, strings κλπ), ως έναν ευαίσθητο τροβαδούρο (με το ανάλογο look βέβαια, το οποίο θα επιμεληθεί ο Lakis), θεωρώ ότι τουλάχιστον η τετράδα ήταν σίγουρη.

 

Ξαναλέω, μιλάω σοβαρά.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Ι aint thrown nothing yet.

2)Ρε συ Τερρυ,αυτο το ''Αλκοχολ ιζ φρη''σαν στιχος απτο πουθενα αγγλιστι, εμενα δε μου βγαζει αποψη αλλα κατοψη...

1) ;)

2) Αυτό αγόρι μου είναι το σύγχρονο "Ψωμί, παιδεία, ελευθερία", πως και δεν το 'πιασες. ???

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Θα μιλήσω πολύ σοβαρά τώρα.

Τον θυμάστε τον Johnny Logan?

 

 

Αυτός δεν είναι ο π@π@ρ@ς που έβαλε φόρο στα ακίνητα;

 

 

(Πως γίνεται σώβρ@κο η συζήτηση)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το ύφος μου θυμίζει εκείνους τους εξαιρετικούς τούρκους- τους Αθήνα- που βάραγαν ένα βαρβάτο σκα.

Αυτοί ήταν γ@μάτοι.

 

Αυτός δεν είναι ο π@π@ρ@ς που έβαλε φόρο στα ακίνητα;

Να κόψεις τα τσίπουρα. >:(

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν (λέω εγώ τώρα) στέλναμε τον Σταύρο με το Butterfly (με διαφορετική ενορχήστρωση, strings κλπ), ως έναν ευαίσθητο τροβαδούρο (με το ανάλογο look βέβαια, το οποίο θα επιμεληθεί ο Lakis), θεωρώ ότι τουλάχιστον η τετράδα ήταν σίγουρη.

 

Ξαναλέω, μιλάω σοβαρά.

Εγω χωρις Τζιμπουρ γιουροβιζιον δεν μπαω.Και μιλαω σοβαρα. ;D ;D ;D ;D

:-*

 

2) Αυτό αγόρι μου είναι το σύγχρονο "Ψωμί, παιδεία, ελευθερία", πως και δεν το 'πιασες. ???

Το πιασα αλλα κανω την παλαβη γιατι δεν αντεχω αλλη μεταπολιτευση... ;D

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ σας τα έλεγα αλλά αγρόν αγοράζατε  ;D

 

Νοιζόμπαντα- είχαμε Νέστορα, Όντιο, Μοντελοξάδερφο Τζαζτζόκερ, ΛάΚη- όλους τους πρίτιμπόιδες. Οι Ευρωπαίες θα τους ψήφιζαν δαγκωτό...  8)

 

Αλλά μας έφαγε η τέχνη... και ο αχαΐρευτος ο Μάραθον που όλοι οι σπόνσορες που θα μας έβρισκε μπήκαν φυλακή για χρέη...  ;D

 

 

Πόρκα μιζέρια    :D    

 

@Sir η τέχνη θέλει τσίπουρα φίλος  ;D ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου