Προς το περιεχόμενο

Τα φώτα σας! Ήρθε η ώρα για στρατ!!!


stepar10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με 55 ευρα παραπανω παιρνεις Αμερικανα http://www.thomann.de/gr/fender_am_special_strat_hb_fsr.htm

 

Για αλλαγη μαγνητων αργα η γρηγορα εχω την αντυπωση οτι ειναι ενα καλο upgrade σε οποιοδιποτε οργανο ανεξαρτητου αξιας. Εχει να κανει με τον ηχο και τι χροια θες να προσεγγισεις

 

Αμερικάνα, με τα υλικά ίδια με των Μεξικάνικων όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και εγω συμφωνώ με τον Brutus.

Amer.Special.

Αν και μαλλον θα κοιτουσα κατι απο τις αγγελιες να πω την αληθεια..

Παιζουν τρελές τιμές σε πολυ καλα οργανα

 

;D

"The eagle flies on Friday now, Saturday I'll go out to play"

B.B.Kin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε μένα δεν αρέσει αυτο το τεράστιο headstock στην αμερικάνικη?

 

Είμαι πολύ παράξενος που δεν θέλω μεταχειρισμένη γιατί την θέλω δικια μου απο την πρώτη μέρα, χωρίς να έχει παίξει κανένας αλλος με οτι αυτο συνεπάγεται?? (λίγο ξεπαρθένιασμα μου κάνει)

 

Ακριβη μεξικάνικη ισούται σε υλικά και ξύλα με την πιο φθηνη αμερικάνικη όπως λέει ο brutus? (Αν μπορεί να ειπωθει κατι τετοιο...)

 

Υγ. Φυσικα περιμένω και την γνώμη του superfunk . αν και δεν τον γνωρίζω προσωπικά η γνωμη του μετράει για μένα με βαση τα οσα εχω διαβασει εδω μεσα.

MUSIC IS MAGIC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Είμαι πολύ παράξενος που δεν θέλω μεταχειρισμένη γιατί την θέλω δικια μου απο την πρώτη μέρα, χωρίς να έχει παίξει κανένας αλλος με οτι αυτο συνεπάγεται?? (λίγο ξεπαρθένιασμα μου κάνει)

 

 

Εγω φιλαράκι θα έλεγα να ξεκολήσεις λιγάκι απο τα "ξεπαρθενιάσματα" .

Με 700 ευρω σήμερα παίρνεις "κιθάρα" και όχι κινεζομεξικάνικες αηδίες.

Άσε που δεν θα χάσει την αξία της μια Αμερικάνα.

Ξέρω ότι δεν θα μ ακούσεις αλλά,θα με θυμηθείς ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε μένα δεν αρέσει αυτο το τεράστιο headstock στην αμερικάνικη?

 

Είμαι πολύ παράξενος που δεν θέλω μεταχειρισμένη γιατί την θέλω δικια μου απο την πρώτη μέρα, χωρίς να έχει παίξει κανένας αλλος με οτι αυτο συνεπάγεται?? (λίγο ξεπαρθένιασμα μου κάνει)

 

Ακριβη μεξικάνικη ισούται σε υλικά και ξύλα με την πιο φθηνη αμερικάνικη όπως λέει ο brutus? (Αν μπορεί να ειπωθει κατι τετοιο...)

 

Υγ. Φυσικα περιμένω και την γνώμη του superfunk . αν και δεν τον γνωρίζω προσωπικά η γνωμη του μετράει για μένα με βαση τα οσα εχω διαβασει εδω μεσα.

Ξεκινα γτ εχεις δουλεια!

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=176182.0

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω διαβάσει όλο γραμμή προς γραμμή...

 

@ doubletrouble  ξέρω οτι εχεις δικιο αλλά όλα είναι  μέσα στο μυαλό. Επειδή όλα μου το οργνανα τα αγαπάω παρα πολύ (όσο χαζό κι αν ακούγεται) προτιμώ να παρω κατι καινούριο αλλά "δικό μου"  στα χρήματα που μπορώ.

MUSIC IS MAGIC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω διαβάσει όλο γραμμή προς γραμμή...

 

@ doubletrouble  ξέρω οτι εχεις δικιο αλλά όλα είναι  μέσα στο μυαλό. Επειδή όλα μου το οργνανα τα αγαπάω παρα πολύ (όσο χαζό κι αν ακούγεται) προτιμώ να παρω κατι καινούριο αλλά "δικό μου"  στα χρήματα που μπορώ.

 

Ό,τι και να σημαίνει, εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα. Γι' αυτό και δεν έχω αγοράσει ποτέ μεταχειρισμένη και δεν έχω ποτέ πουλήσει κιθάρα μου. Την πουλάνε την οικογένεια ρε αλήτες;;; ;D

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τα μεχρι στιγμής σχόλια. Καταρχάς με ενδιαφέρει μονο η αγορά καινούριας κιθάρας και οχι μεταχειρισμένης (δικό μου κόλλημα).

 

For the love of God,όχι...κανιμώθρια κιθάρα για...γρατζούνισμα...είναι αμαρτία,είναι...αγνή τρέλα... ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είμαι πολύ παράξενος που δεν θέλω μεταχειρισμένη γιατί την θέλω δικια μου απο την πρώτη μέρα, χωρίς να έχει παίξει κανένας αλλος με οτι αυτο συνεπάγεται?? (λίγο ξεπαρθένιασμα μου κάνει)

 

Μη ξεχάσεις να μας δείξεις και το σεντόνι.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου