Προς το περιεχόμενο

Παρτιτούρες για Σαξόφωνο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του forum.Είμαι καινούριο μέλος του και αυτό είναι το πρώτο μου μήνυμα!Ψάχνω να βρώ παρτιτούρες για σαξόφωνο alto ελληνικόυ όμως ρεπερτορίου (κατά κύριο λόγο έντεχνα τραγούδια) και δεν βρίσκω πουθενά.Ξέρει κάποιο μέλος που μπορώ να βρω?Έχει κάποιο μέλος καμία που να μπορεί να μου τη στείλει;

 

Υ.γ Συγνώμη εαν υπάρχει ήδη το ίδιο θέμα αλλά δεν βρήκα τίποτα σε αναζήτηση που έκανα.

 

Υ.γ 2 Έχω αρκετές παρτιτούρες από ξένα τραγόυδια εαν θέλει κάποιος να τις σκανάρω και να του τις στείλω

 

Υ.γ 3 Ακόμα και αν έχει κάποιος παρτιτούρες για πιάνο θα με ενδιέφερε εαν θα μπορούσε να μου τις στείλει και θα κάνω εγώ την μετατροπή

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως τονα εις το φορουμ.Περιγραψε μας συνοπτικα το ρεπερτοριο και θα αφου σε ενδιαφερουν και παρτιτορες για πιανο ολο και καποιος θα σε βοηθησει.Ας πουμε εγω μπορει να εχω ρεμπετικο και εσυ να παιζεις εντεχνο,και το να σου στειλω ο,τι παρτιτουρα εχω δεν ειναι και ο,τι πιο ευκολο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφέρουν κατά κύριο λόγο παρτιτούρες από έντεχνα τραγούδια αλλά και ροκ ελληνικά

(π.χ Πασχαλίδης ,Μάλαμας ,Παπακωνσταντίνου) εαν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα μου έλυνε τα χέρια , γιατί έχω ψάξει ακόμα και για βιβλία ελληνικά και δεν έχω βρει τίποτα πουθενά αυτου του στυλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του forum.Είμαι καινούριο μέλος του και αυτό είναι το πρώτο μου μήνυμα!Ψάχνω να βρώ παρτιτούρες για σαξόφωνο alto ελληνικόυ όμως ρεπερτορίου (κατά κύριο λόγο έντεχνα τραγούδια) και δεν βρίσκω πουθενά.Ξέρει κάποιο μέλος που μπορώ να βρω?Έχει κάποιο μέλος καμία που να μπορεί να μου τη στείλει;

 

Υ.γ Συγνώμη εαν υπάρχει ήδη το ίδιο θέμα αλλά δεν βρήκα τίποτα σε αναζήτηση που έκανα.

 

Υ.γ 2 Έχω αρκετές παρτιτούρες από ξένα τραγόυδια εαν θέλει κάποιος να τις σκανάρω και να του τις στείλω

 

Υ.γ 3 Ακόμα και αν έχει κάποιος παρτιτούρες για πιάνο θα με ενδιέφερε εαν θα μπορούσε να μου τις στείλει και θα κάνω εγώ την μετατροπή

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

 

 

Yparxei logos pou den yparxoun tetoies partitoures ki autos einai oti tetoia kommatia einai toso eukola pou ta bgazeis me to auti se xrono miden.

 

An esy 8eleis oposdipote partitoura, steile mou minima na sou grapso ego gia opoio komati 8eleis. Me to azimioto. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου