Προς το περιεχόμενο

Lights to Heaven


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και πέσανε οι μετεωρίτες και φώτισαν οι ουρανοί  ;), ορίστε και ένα cover με τίτλο ταιριαστό στην περίπτωση  :)

Νομίζω ότι στο μεσαίο σόλο έχω παίξει το καλύτερο μου legato και είμαι πολύ χαρούμενος για αυτό (να ευλογήσω και λίγο τα γένια μου  ;D)

Περιμένω τις κριτικές σας καθώς και τις παρατηρήσεις σας  :)

Lights_to_heaven.mp3

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο μπράβο! Μου άρεσε πάρα πολύ!

Ωραίος ήχος και παίξιμο και όντως το legato στο οποίο αναφέρεσαι είναι πολύ καλό.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολυ καλός Πάνο! αγαπημένο κομμάτι, το vibrato σου εμένα μου αρέσει πάρα πολυ  ;)Το legato πολύ ωραίο!!! Εξέλιξη  ;) Μετά το legato το θέμα στο 2:37 το έχεις μετρήσει λάθος, είναι και αυτό το μισο θέμα legato (ανέβασμα) και το άλλο μισό alternate picking εκτός αν το παίζει και ελεύθερη εκτέλεση οπότε!!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο μπράβο! Μου άρεσε πάρα πολύ!

Ωραίος ήχος και παίξιμο και όντως το legato στο οποίο αναφέρεσαι είναι πολύ καλό.  :)

Σε ευχαριστώ πολύ  :)

 

Πάρα πολυ καλός Πάνο! αγαπημένο κομμάτι, το vibrato σου εμένα μου αρέσει πάρα πολυ  ;)Το legato πολύ ωραίο!!! Εξέλιξη  ;) Μετά το legato το θέμα στο 2:37 το έχεις μετρήσει λάθος, είναι και αυτό το μισο θέμα legato (ανέβασμα) και το άλλο μισό alternate picking εκτός αν το παίζει και ελεύθερη εκτέλεση οπότε!!!

 

 

Μετά το legato όντως το έπαιξα ότι με δικό μου αυτοσχεδιασμό γιατί ψιλοβαριόμουν να το βγάλω νότα νότα  ;) αλλά το ίδιο έκανα και με το legato  ;), άκουσα τι περίπου παίζει και έπαιξα πάνω στην κλίμακα προσπαθώντας να καταλήξω στην σωστή νότα.

Να είσαι καλά και σε ευχαριστώ πολύ  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου