Προς το περιεχόμενο

Andy James Backing track solo


holyjoy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό είναι ενα solo που είχα γράψει πολυ παλια και το είχα ανεβάσει εδώ αλλά δεν του δόθηκε τόσο σημασία, εγώ το θεωρώ απο τα πιο προσωπικά μου, διότι είναι το παίξιμο και η φρασεολογία που γουστάρω πραγματικά και θα ήθελα πάρα πολυ να το ακούσετε εσείς φίλοι που δεν το έχετε ακούσει. Βασικά τέτοια κιθάρα γουστάρω weird  ;D δυστυχώς ο ήχος δεν είναι πολύ καλός αλλά ακούγεται.

OldStuff.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημήτρη, μου έπεσε το σαγόνι!

 

Πολύ ωραίες ιδέες, ωραιότατα παιγμένες. Η φρασεολογία σου, μου αρέσει πάρα πολύ.

 

Ο ήχος δεν είναι άσχημος πάντως. Απλά πιστεύω ότι η σόλο κιθάρα θα έπρεπε να είναι λίγο πιο δυνατά.

 

Μπράβο από μένα!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι ενα solo που είχα γράψει πολυ παλια και το είχα ανεβάσει εδώ αλλά δεν του δόθηκε τόσο σημασία, εγώ το θεωρώ απο τα πιο προσωπικά μου, διότι είναι το παίξιμο και η φρασεολογία που γουστάρω πραγματικά και θα ήθελα πάρα πολυ να το ακούσετε εσείς φίλοι που δεν το έχετε ακούσει. Βασικά τέτοια κιθάρα γουστάρω weird  ;D δυστυχώς ο ήχος δεν είναι πολύ καλός αλλά ακούγεται.

Ναι γιατί είναι χεντριξιακό,και σατριανικό,και στιβιβαικό,και χολιτζοικό. ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου