Προς το περιεχόμενο

-GFS Active Pickups-


MetalMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τη στάση της εταιρίας είπε pathetic ο φίλος, όχι τον ήχο. Ξεκολλάτε. Αφού τα active είναι μόδα τώρα! Ακούστε τους μαγνήτες και αφήστε τις μιζέριες, μπορεί να είναι ηχάρα μπορεί και ΓΤΠ.

 

Σιγά, μην εξάπτεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

"Eγώ ένα έχω να πω --> pathetic...και αυτό γιατί όταν τους είχα στείλει email αυτός που μου απάντησε μου είπε πως δεν του αρέσει καθόλου ο ήχος και η φιλοσοφία των active μαγνητών και δεν πρόκειται ποτέ να βγουν active GFS μαγνήτες!"

 

Πόσο πιο ξεκάθαρο πως το γράφω για αυτό που έγινε και όχι για τους μαγνήτες δηλαδή; ;D Χρήστο κι εσύ απαράδεκτος :P Και στην τελική πώς μπορώ να σχολιάσω τον ήχο μαγνητών που κυκλοφόρησαν XTEΣ (κυριολεκτικά ;D); Μετά εγώ είμαι ο αφελής :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Eγώ ένα έχω να πω --> pathetic...και αυτό γιατί όταν τους είχα στείλει email αυτός που μου απάντησε μου είπε πως δεν του αρέσει καθόλου ο ήχος και η φιλοσοφία των active μαγνητών και δεν πρόκειται ποτέ να βγουν active GFS μαγνήτες!"

 

Πόσο πιο ξεκάθαρο πως το γράφω για αυτό που έγινε και όχι για τους μαγνήτες δηλαδή; ;D Χρήστο κι εσύ απαράδεκτος :P Και στην τελική πώς μπορώ να σχολιάσω τον ήχο μαγνητών που κυκλοφόρησαν XTEΣ (κυριολεκτικά ;D); Μετά εγώ είμαι ο αφελής :P

 

Μονο και μονο το οτι κυκλοφορησαν χτες και επειδη εσυ δεν εισαι κανας "περιεργος" δεν υπεθεσα οτι μιλας για τους μαγνητες. (η αληθεια ειναι οτι το διαβασα καπως βιαστικά και παρασυρθηκα forgive me  ;D )

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο και μονο το οτι κυκλοφορησαν χτες και επειδη εσυ δεν εισαι κανας "περιεργος" δεν υπεθεσα οτι μιλας για τους μαγνητες. (η αληθεια ειναι οτι το διαβασα καπως βιαστικά και παρασυρθηκα forgive me  ;D )

 

Σε συγχωρώ γιατί είσαι από τα καλύτερα παιδιά και έχεις μια από τις ομορφότερες κιθάρες του κόσμου...and beyond ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί είναι η κατασκευή μαγνητών, κάποια θρησκεία όπου υπάρχουν θεόσταλτοι και απαράβατοι κανόνες; Ο τύπος άλλαξε γνώμη και πλέον φτιάχνει active pickups, μαγκιά του, γούστο του και καπέλο του, εσύ από πού κι ως πού τον χαρακτηρίζεις "pathetic"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί είναι η κατασκευή μαγνητών, κάποια θρησκεία όπου υπάρχουν θεόσταλτοι και απαράβατοι κανόνες; Ο τύπος άλλαξε γνώμη και πλέον φτιάχνει active pickups, μαγκιά του, γούστο του και καπέλο του, εσύ από πού κι ως πού τον χαρακτηρίζεις "pathetic"?

 

Χα χα! Ο "σωστός" της παρέας να υποθέσω?

 

Ορίστε η απάντηση σου φίλε JohnGam, ευτυχώς που υπάρχουν άνθρωποι σαν κι εσένα και καταλαβαίνουν κάποια πολύ απλά πράγματα ;D

 

@gdevelek: Σιγά, μην εξάπτεσαι  :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί είναι η κατασκευή μαγνητών, κάποια θρησκεία όπου υπάρχουν θεόσταλτοι και απαράβατοι κανόνες; Ο τύπος άλλαξε γνώμη και πλέον φτιάχνει active pickups, μαγκιά του, γούστο του και καπέλο του, εσύ από πού κι ως πού τον χαρακτηρίζεις "pathetic"?

 

Σαφως ειναι θρησκεια ;D.Δεν μπορεις να αλλαζεις εσυ γνωμη οποτε θες.Να λες οτι δεν σου αρεσουν οι active και μετα να φτιαχνεις δικη σου σειρα.Ασε που αφου δεν σου αρεσουν και εφτιαξες δικους σου αυτοματα σημαινει οτι ειναι και μαπα.Πως ειναι δυνατον να τα λες μαλιστα ολα αυτα ενω αφησες να εννοηθει απο το..υφος σου (αυτο και αν ειναι τρανταχτη αποδειξη ::))οτι εισαι το αφεντικο μεσα απο ενα email :o :o :o?

 

Σαν δεν ντρεποντανανε εκει κατου στη GFS στην τελικη. I have seen the error of my ways my friend Metalmike....give me dragonfire or give me death...... ;D ;D ;D

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου