Προς το περιεχόμενο

-GFS Active Pickups-


MetalMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Who knows....αυτο που ειναι σιγουρο παντως,και δεδομενης της πολυ καλης αναλογιας ποιοτητας/τιμής των υπολοιπων gfs, ειναι οτι αξιζουν δοκιμης ;)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα δε μπορουμε να κρινουμε χωρις να τους εχουμε ακουσει η δοκιμασει αλλα το μονο που ξερω ειναι οτι με τα ιδια λεφτα παιρνεις εναν μεταχειρισμενο EMG απο τις αγγελιες  ;D

http://reckoninghour.com/

 

rEaL mUsIc

rEaL nEwS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα δε μπορουμε να κρινουμε χωρις να τους εχουμε ακουσει η δοκιμασει αλλα το μονο που ξερω ειναι οτι με τα ιδια λεφτα παιρνεις εναν μεταχειρισμενο EMG απο τις αγγελιες  ;D

Για δειξε μου εσυ εναν EMG με 23 ευρω.......

Μην τα θελουμε και ολα δικα μας  ;)

Who knows....αυτο που ειναι σιγουρο παντως,και δεδομενης της πολυ καλης αναλογιας ποιοτητας/τιμής των υπολοιπων gfs, ειναι οτι αξιζουν δοκιμης ;)....

Σε αυτο συμφωνω απολυτα ως κατοχος διαφορων GFS μαγνητων

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ ένα έχω να πω --> pathetic...και αυτό γιατί όταν τους είχα στείλει email αυτός που μου απάντησε (απ' ότι κατάλαβα ίσως ήταν κάποιο από τα αφεντικά ή το ίδιο το αφεντικό) μου είπε πως δεν του αρέσει καθόλου ο ήχος και η φιλοσοφία των active μαγνητών και δεν πρόκειται ποτέ να βγουν active GFS μαγνήτες! Επίσης για ΄μένα δεν έγινε και κάτι εφόσον εδώ και πάρα πολύ καιρό υπάρχουν αυτοί εδώ --> http://www.dragonfireguitars.com/index.php?cPath=124_128&osCsid=89ee8dde0c03cf970c29d8b3f2ce2427! Το μόνο καλό που βλέπω είναι ότι έχουν quickconnect σύνδεση σαν τους EMG!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ ένα έχω να πω --> pathetic...και αυτό γιατί όταν τους είχα στείλει email αυτός που μου απάντησε (απ' ότι κατάλαβα ίσως ήταν κάποιο από τα αφεντικά ή το ίδιο το αφεντικό) μου είπε πως δεν του αρέσει καθόλου ο ήχος και η φιλοσοφία των active μαγνητών και δεν πρόκειται ποτέ να βγουν active GFS μαγνήτες!

 

Δηλαδη εσυ πιστευεις οτι αυτος που σου τους πουλαει σου ειπε οτι δεν του αρεσει καθολου ο ηχος!!!(θα ηταν παγκοσμια πρωτοτυπια ;D) σκεφτηκες την πιθανοτητα να ειναι κανας βαριεστημενος vintagας ;D υπαλληλος που ετσι και αλλιως δεν του αρεσουν οι active και απαντουσε στο....νιοστο mail για αυτο το θεμα? λεω εγω τωρα.

 

Πως το λες pathetic χωρις καν να τους εχεις ακουσει παντως εγω δεν το πιανω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εσυ πιστευεις οτι αυτος που σου τους πουλαει σου ειπε οτι δεν του αρεσει καθολου ο ηχος!!!(θα ηταν παγκοσμια πρωτοτυπια ;D) σκεφτηκες την πιθανοτητα να ειναι κανας βαριεστημενος vintagας ;D υπαλληλος που ετσι και αλλιως δεν του αρεσουν οι active και απαντουσε στο....νιοστο mail για αυτο το θεμα? λεω εγω τωρα.

 

Τουλάχιστον μέχρι πριν λίγα χρόνια, απαντούσε ο ίδιος ο ιδιοκτήτης στα emails.

 

 

Πως το λες pathetic χωρις καν να τους εχεις ακουσει παντως εγω δεν το πιανω.....

 

Ούτε εγώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δεν κράτησα το email! Όχι φίλε μου γιατί ο τρόπος που μου μίλησε και αυτά που μου είπε ήταν σα να κανόνιζε αυτός τα πράγματα, τι φιλοσοφία της εταιρίας κλπ! Και αν ήταν υπάλληλος πόσο ανεύθυνος ήταν για να το κάνει αυτό (λογικό βέβαια να το σκεφτείς με την ελληνική νοοτροποία); Αλλά σου λέω πως δεν παίζει τέτοιο ενδεχόμενο γιατί το ύφος του κειμένου ήταν εντελώς σοβαρό! Kαι στην τελική από τέτοιες ****τούμπες ξέρω πολλές (εταιρίες που να λένε πως δε θα κυκλοφορήσουν κάτι και να το κάνουν ή το αντίθετο)! Επίσης αυτό έγινε πριν 2-3 χρόνια, αν η ζήτηση για active ήταν πολύ μεγάλη μπροστά στο χρήμα και πέρα από κάθε ιδεολογία πολλά αλλάζουν πολύ εύκολα!

 

To pathetic δεν το είπα για τους μαγνήτες φυσικά αλλά για το γεγονός της ****τούμπας! Πάλι καλά που διαβάσατε καλά αυτά που έγραψα και καταλάβατε για ποιό λόγο το είπα :P

 

Τουλάχιστον μέχρι πριν λίγα χρόνια, απαντούσε ο ίδιος ο ιδιοκτήτης στα emails.

 

Οκ τώρα φίλε Dreamdancer; Άλλη φορά μην θεωρείς τόσο αφελή τον άλλον χωρίς να τον γνωρίζεις!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη στάση της εταιρίας είπε pathetic ο φίλος, όχι τον ήχο. Ξεκολλάτε. Αφού τα active είναι μόδα τώρα! Ακούστε τους μαγνήτες και αφήστε τις μιζέριες, μπορεί να είναι ηχάρα μπορεί και ΓΤΠ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη στάση της εταιρίας είπε pathetic ο φίλος, όχι τον ήχο. Ξεκολλάτε. Αφού τα active είναι μόδα τώρα! Ακούστε τους μαγνήτες και αφήστε τις μιζέριες, μπορεί να είναι ηχάρα μπορεί και ΓΤΠ.

Ναι ειναι μοδα τωρα.......εδω και 20 χρονια......

 

Ενταξει ρε Μιχαλη δεν εχουν αδικο που "σε κατηγορησαν"  :P ;D ;D αλλα ετσι οπως ειχες γραψει το κειμενο παραπανω στην απαντηση σου δεν βγαζει καιποιος και τα πιο ευκολα συμπερασματα (συντακτικο το λαθος οχι ιδεολογικο  ;D )

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου