Προς το περιεχόμενο

-GFS Active Pickups-


MetalMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνώμη αλλά όταν ο άλλος μου αναλύει τη φιλοσοφία του για τους μαγνήτες, για το πόσο, σχεδόν, σιχαίνεται τους active και το ότι δεν υπάρχει καμία περίπτωση να κυκλοφορήσει η εταιρία του active μαγνήτες και μου "πουλάει" ιδεολογία μέσα από την απάντηση στο email του και καταλήγει τελικά να κυκλοφορήσει active μαγνήτες τότε έχω κάθε δικαίωμα να τον πω pathetic και ότι άλλο γουστάρω! Γούστο του καπέλο του να αλλάξει γνώμη και να κυκλοφορήσει τελικά active μαγνήτες και γούστο μου καπέλο μου να τον πω όπως θέλω, εφόσον κιόλας δικαιολόγησα την άποψη μου και δεν το πέταξα έτσι απλά χωρίς λόγο! Όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά! Για 'μένα δεν είναι μεγάλο θέμα, εσείς το κάνατε μεγάλο όταν πιαστήκατε από μια μου λέξη!

 

Ασε που αφου δεν σου αρεσουν και εφτιαξες δικους σου αυτοματα σημαινει οτι ειναι και μαπα.

 

Aν μου βρεις από που το ανακάλυψες αυτό από τα γραφόμενα μου, πως είπα μάπα τους active GFS, τότε μπράβο σου, έχεις πολύ μεγάλη φαντασία! Το έκανες γαργάρα τελικά αυτό για τον υπάλληλο ε; Κρίμα για 'σένα που όντως μου απάντησε ο ιδιοκτήτης! Και στην τελική σκασίλα μου για τους GFS και τους Dragonfire...τους 2ους θα μπορούσα να τους είχα βάλει εδώ και καιρό, αλλά EMG χρησιμοποιώ, οπότε, όπως είπα, σκασίλα μου να υποστηρίξω κάποια εταιρία ή όχι!

 

Μήπως να ανοίγατε καλύτερα τα ματάκια σας ώστε να διαβάζετε σωστά τι γράφει ο άλλος πρωτού επιτεθείτε σε κάποιον; Λέω εγώ τώρα ::)

 

Ε, μα μου 'μαθες και το "pathetic" και το πετάς όπου να 'ναι κι εσύ ρε αγορίνα...

 

Kι εσύ από που κι ως που ξέρεις τι κάνω και τι γνωρίζω; Με ξέρεις και από χτες; Το έχεις δει και άλλες φορές να το ξαναγράφω στο forum ε; Δε γράφετε καμιά ταινία επιστημονικής φαντασίας με το φίλο σου τον Dreamdancer; Τύφλα να 'χει ο Spielberg ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε MetalMike μην ασχολείσαι..όποιος ίσως διαβάζει κακοπροαίρετα αυτά που γράφεις δεν του φταίς εσύ..εγώ διάβασα το ποστ σου και κατάλαβα τι ήθελες να πείς.

τώρα για το αν ξέρεις το ''pathetic'' ή όχι δεν αφορά κανέναν..και κακώς το ανέφερε κάποιος κατα την γνώμη μου.

 

σημασία έχει να μάθουμε πως είναι οι μαγνήτες... ;)

Rock..Dust..Light..Star

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Aν μου βρεις από που το ανακάλυψες αυτό από τα γραφόμενα μου, πως είπα μάπα τους active GFS, τότε μπράβο σου, έχεις πολύ μεγάλη φαντασία! Το έκανες γαργάρα τελικά αυτό για τον υπάλληλο ε; Κρίμα για 'σένα που όντως μου απάντησε ο ιδιοκτήτης! Και στην τελική σκασίλα μου για τους GFS και τους Dragonfire...τους 2ους θα μπορούσα να τους είχα βάλει εδώ και καιρό, αλλά EMG χρησιμοποιώ, οπότε, όπως είπα, σκασίλα μου να υποστηρίξω κάποια εταιρία ή όχι!

 

 

Εκανα παραθεση σε σχολιο σου εκει και δεν το καταλαβα? αυτο ηταν ειρωνικη συνοψη των οσων ακουστηκαν απο την δικη μου οπτικη αλλα τι να σου λεω τωρα....γιαυτο που αμφιβαλλω παντως ειναι η γνωση(η δικη σου) της αγγλικης γλωσσης ;D......η χρηση του..pathetic ;D αλλα και η μεταφραση σε οσα ισχυριζεσαι ειναι δικη σου οποτε αυτο λεει πολλα για μενα.Απο τη στιγμη μαλιστα που δεν εχεις το αυθεντικο κειμενο....

 

Παντως αμα δεν βαριεσαι στειλτου και τωρα κανα mail...πες του ρε αφεντικο εσυ δεν ησουν που μας τους εθαβες τους active πως τολμας  ;Dτωρα να βγαλεις δικη σου σειρα?Οταν το κανεις ποσταρε το αυθεντικο κειμενο και τοτε τα ξαναλεμε.Αφου ηταν..τοσο...ειλικρινης μαζι σου τοτε δεν εχει προβλημα να το ξανακανει τωρα σωστα ;)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να σου πω θα λες τα δικά σου οπότε καρφί δε μου καίγεται, πες ότι θες να ξαλαφρώσεις κιόλας και να νιώσεις καλύτερα με τον εαυτό σου, φαίνεται πως το έχεις ανάγκη ;) Μου είπες για υπάλληλο και έφαγες τα μούτρα σου γιατί επιβεβαιώθηκε πως μιλούσα με το αφεντικό! Ποιός είναι ο λάθος και ποιός ο σωστός άσε να το κρίνουν άλλοι! Tόση ευθιξία και φαγωμάρα πια...ούτε το αφεντικό να ήσουν...

 

Φίλε schafferbfg έχεις απόλυτο δίκιο, το θέμα έχει να κάνει με τους μαγνήτες και κάθομαι και ασχολούμαι με 2 άτομα που λένε το ποίημα τους, ένω υπάρχουν άλλοι που θέλουν να μάθουν 2-3 πράγματα και τους παίρνει η μπάλα! Γι'αυτό το λήγω εδώ και προσωπικά δεν ξανασχολούμαι! Άμα σβηστούν και όλα τα μηνύματα από το 1ο το δικό μου και μετά ακόμα καλύτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να σου πω θα λες τα δικά σου οπότε καρφί δε μου καίγεται, πες ότι θες να ξαλαφρώσεις κιόλας και να νιώσεις καλύτερα με τον εαυτό σου, φαίνεται πως το έχεις ανάγκη ;) Μου είπες για υπάλληλο και έφαγες τα μούτρα σου γιατί επιβεβαιώθηκε πως μιλούσα με το αφεντικό! Ποιός είναι ο λάθος και ποιός ο σωστός άσε να το κρίνουν άλλοι! Tόση ευθιξία και φαγωμάρα πια...ούτε το αφεντικό να ήσουν...

 

Φίλε schafferbfg έχεις απόλυτο δίκιο, το θέμα έχει να κάνει με τους μαγνήτες και κάθομαι και ασχολούμαι με 2 άτομα που λένε το ποίημα τους, ένω υπάρχουν άλλοι που θέλουν να μάθουν 2-3 πράγματα και τους παίρνει η μπάλα! Γι'αυτό το λήγω εδώ και προσωπικά δεν ξανασχολούμαι! Άμα σβηστούν και όλα τα μηνύματα από το 1ο το δικό μου και μετά ακόμα καλύτερα!

 

Ρε φιλε πρωτον το σχολιο σου ηταν offtopic γιατι δεν ειχε καμια σχεση με αυτο που ρωτησε το παιδι που ανοιξε το θεμα(ποια ειναι τα 2-3 πραγματα που αλλοι θελουν να μαθουν οπως λες και στα οποια απαντησες? ::) ::) ::)).Εσυ ξεκινησες τη χαζομαρα και κατα τα αλλα εμεις ειμαστε οι παραξενοι που το επισημαναμε ::).Δευτερον δεν βλεπω να παραθεσες πουθενα καμια αποδειξη ουτε για το mail ουτε για το οτι αυτος που το εγραψε ηταν το αφεντικό.Και σου ειπα ξαναστειλε αμα θες για να βγαλουμε ακρη(εγω παντως εστειλα ετσι απο περιεργεια 8)).

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα η ερωτηση δεν απαντηθηκε και ουτε προκειτε φανταζομαι. Ας ξανα ασχοληθει καποιος οταν τους παρει και τους ακουσει να μας λυσει την απορια. Τωρα τι ειπε το αφεντικο μαλλον δεν εχει σημασια (για εμενα τουλαχιστον) αν ειναι καλο το προιον τους στην μιση τιμη. Αυτους τους dragonfire τους εχεις δοκιμασει; Τι λενε αυτοι σε σχεση με τους EMG που ειναι και κεραμικοι και οχι alnico οποτε μαλλον με αυτους πρεπει να γινει συγκριση;

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου