Προς το περιεχόμενο

Που θα βρω prs custom 22-24


Frusciante13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φοβερα οργανα,

ειχα μια standard 22 satin και εκανα την μαμακια και την πουλησα.

Την ειχα αγορασει με thin neck και tremolo(δεν μου αρεσουνε)

και ετσι λοιπον την εδωσα επειδη με ξενερωνε.

Εαν σε παιρνει παρε mccarty..

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω παντως στην θεση σου θα κοιταγα και για μια prs ce .Παιρνεις πραγματικά καλή prs χωρις τα απιστευτα κερατιάτικα ;).Χλωμο να βρεις ευκολα μεν(γιατι σπανια τις δινουν καθως και disconnected) αλλα κανε προσπαθεια αξιζει τον κοπο.

 

Kι εγώ θα έλεγα να κοιτάξει και σε SE καθώς έχουν πολύ καλή ποιότητα και η διαφορά στις τιμές των prs και prs se δεν αντιστοιχεί κατ' αναγκη σε διαφορά στην ποιότητα.

 

Ενα παλικάρι απ το οποίο είχα ψωνίσει στο παρελθόν δίνει ένα prs se custom project.

http://smart.noiz.gr/details.php?id=111906

Με ένα σετάκι duncans και wilkinson hardware, θα είναι μούρλια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

  Αν δεν κάνω λάθος την Custom 22 έχει σταματήσει να τη βγάζει πλέον.

Πάντως εγώ την είχα πάρει απ το ΖΟΖΕΦ το 2009 και έπαιξα όσο ήθελα και σε RIVERA. Αλλά κατάλαβε ο υπάλληλος οτι ενδιαφέρομαι σοβαρά και οτι δε θα την αρχίσω στα pick scratches κτλ κτλ με το που θα την πιάσω στα χέρια μου.

 

Με την 24άρα δεν έχω παίξει, αλλά δεν έχω και πολλές αμφιβολίες για την ποιότητά της. Ή μάλλον δεν έχω καμία αμφιβολία.

 

¨Εχω την εντύπωση οτι πλέον ο ΣΟΣΕΦ λειτουργεί μόνο ως eshop. Το 2011 που έπαιρνα να ρωτήσω κάτι μου έλεγαν οτι είναι κλειστά λόγω ανακαίνισης κτλ κτλ

 

Thomman τσέκαρες? Αν δε σου αρέσει τη γυρνάς πίσω σε 30 μέρες νομίζω ή κάτι τέτοιο. Πάντως εδώ που τα λέμε, χλωμό να μη σε βολέψει ή να μη σου αρέσει αν και αυτά είναι γούστα.

Άσε που μπαίνει και για διακόσμηση στο σαλόνι αν θέλεις.  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου