Προς το περιεχόμενο

The Big Mama Jump - Little Wing


JesseJames

Προτεινόμενες αναρτήσεις

The Big Mama Jump - Little Wing

 

Από ένα λάιβ με τους κολλητούς πριν αρκετά χρόνια.

 

σχόλια?

Soulshine is better that sushine, is better than moonshine, damn sure better than rain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Θέλεις ειλικρινή άποψη ή θα παρεξηγηθείς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινή πλιζ.

δεν παρεξηγώ για τέτοια ζητήματα. άλλωστε έχει περάσει καιρός και τώρα έχω γίνει αρκετά χειρότερος ;D

Soulshine is better that sushine, is better than moonshine, damn sure better than rain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ειλικρινή πλιζ.

δεν παρεξηγώ για τέτοια ζητήματα. άλλωστε έχει περάσει καιρός και τώρα έχω γίνει αρκετά χειρότερος ;D

 

Cool....και με την καλλίτερη των προθέσεων.  ;)

 

 

[politically correct μέλος του noiz mode ] Παιδιά μπράβο καλή προσπάθεια….λίγο περισσότερο νεύρο θα ήθελα. [ / politically correct μέλος του noiz mode ]

 

[έτυχε να περνάω από το Berlin – και θα μπορούσε να συμβεί  αυτό mode]

 

1. Είστε ξεκούρδιστοι (κυριολεκτικά το λέω) .

2. Ο Μπασίστας κοιμήθηκε όρθιος  ;D ;D.

3. Ο Τραγουδιστής – κιθάρα  wannabe slash/ lenny kravitz  :P το παράκανε. ΔΕΝ παίζετε στο MTV unplugged …στο Βελβεντό  Κοζάνης παίζετε, λίγο πιο χαλαρά το posing (και το λέω εγώ αυτό- φαντάσου  :P ;D ;D ;D).

4. Ο Τραγουδιστής – κιθάρα, ΔΕΝ είναι ο Bob Dylan, να παίζει με πλάτη στο κοινό. ;)

5. υπάρχουν και άλλα,ήσσονος σημασίας , αλλά αυτά είναι τα βασικά.

 

ΥΓ. Ωραία παιδιά είστε – μούρες έχετε, προσέξτε τα αυτά είναι elementary  ;).

[/έτυχε να περνάω από το Berlin – και θα μπορούσε να συμβεί αυτό mode]

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχ!!

ναι η αλήθεια είναι ότι ενθυμούμενος μούτρα μου και συμπεριφορές μου σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις, τώρα ειδικά που ασπρίζουν σιγά σιγά και τα μαλλιά μου, μου προξενώ αλλεπάλληλες αναγούλες.

Ευτυχώς την απαράδεκτη αυτήν εικόνα την έχω γενικά αποβάλλει όσο με τον καιρό βελτιώθηκε και διευρύνθηκε το γούστο μου στη μουσική.

για το κούρδισμα δεν είμαι και πολύ σίγουρος από την άλλη ;D

 

critisism gracefully accepted and noted  :)

 

όσον αφορά τα ήσσονος σημασίας, αν θεωρείς πως υπάρχει κάτι που αξίζει να ακούσει ο κατά τι γηραιότερος (και σοφότερος ελπίζω) τραγουδιάρης του βίντεο, please don't hesitate

 

θενκς  :)

Soulshine is better that sushine, is better than moonshine, damn sure better than rain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

όσον αφορά τα ήσσονος σημασίας, αν θεωρείς πως υπάρχει κάτι που αξίζει να ακούσει ο κατά τι γηραιότερος (και σοφότερος ελπίζω) τραγουδιάρης του βίντεο, please don't hesitate

 

 

 

opsssss....δεν ήξερα ότι είσαι εσύ :-[  ;D ;D ;D ;D

 

Όχι , νταξ είσαι από φωνή.

Και καλά παίζετε δεν είναι θέμα.

Τα βασικά στα είπα.

Για το ξεκούρδιστο , μπορεί να φταίει και η κάμερα (συμβαίνουν αυτά) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που προξενεί κακή εντύπωση σε μένα είναι ότι βαρέθηκες να κάτσεις να μάθεις τις συγχορδίες και όταν ο άλλος σολάρει κάθεσαι και τον κοιτάς αντί να παίζεις κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή προσπάθεια αλλά θα προτιμούσα και εγώ να έπαιζε κάτι ο τραγουδιστής στη κιθάρα ώστε να βοηθήσει το σύνολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που προξενεί κακή εντύπωση σε μένα είναι ότι βαρέθηκες να κάτσεις να μάθεις τις συγχορδίες και όταν ο άλλος σολάρει κάθεσαι και τον κοιτάς αντί να παίζεις κάτι.

Μα τον κοιτάει αποσβολωμένος.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλές φορές σκέφτηκα είναι η αλήθεια να την παρατήσω την εξάχορδη λόγω αμπαλοσύνης...

αλλά δεν το έκανα από πείσμα στις ανασφάλειές μου και στον έρωτά μου για τις les paul :P

αν ποτέ ξαναβγώ να παίξω τουλάχιστον τώρα θα έχω λίγο περισσότερο αυτοσεβασμό

 

thanx και thanx που ασχοληθήκατε guys  :) :) :)

Soulshine is better that sushine, is better than moonshine, damn sure better than rain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου