Προς το περιεχόμενο

παραγγελια καμπινας απο DV247 και θέμα με το χρωμα στο tolex


rockathens

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους.

 

Παρήγγειλα από DV247 την καμπίνα Orange PCC 212 σε χρώμα union jack καθότι έχω τον rockerverb σε ίδιο χρώμα. Να σημειώσω ότι όπως αναφέρουν μιλάμε για το τελευταίο κομμάτι και ο συγκεκριμένος κωδικός είναι discontinued.

 

Αφού μου έχουν κρατήσει τα χρήματα από την κάρτα μου στέλνει ο υπάλληλος φωτός από την Αποθήκη να μου δείξει ότι υπάρχουν κάποια θέματα με το χρώμα στο tolex. Επισυνάπτω και τις φωτό για να τα δείτε.

 

Τώρα από την εμπειρία σας ίσως μου πείτε ότι μάλλον την έβλεπε ο ήλιος καιρό ότι είναι αστοχία στο χρώμα επίσης ύποπτο μου φαίνεται ότι διακρίνεις το σχήμα των μεγαφώνων κτλ οποιοδήποτε σχόλιο ευπρόσδεκτο για την κατάσταση της καμπίνας.

 

Επίσης mail sto mail έχω καταφέρει να μου κάνουν μια έκπτωση της τάξης των 80 λιρών αλλιώς θα μου επιστρέψουν τα χρήματα

 

H ερώτηση είναι μιας και δεν το έχω ξανακάνει:

 

Υπάρχει κάποιος ( ίσως και από σας ) που σε περίπτωση που προτιμήσω την έκπτωση να με βοηθήσει ή να βάψει ο ίδιος το tolex και πόσο περίπου θα μου στοιχίσει αυτό ? Δεν ξέρω καν τι μπογιά χρειάζεται κτλ οπότε όποια βοήθεια ευπρόσδεκτη.

 

Η βλέποντας τις φωτό υπάρχει κάτι άλλο που δεν βλέπω εγώ οπότε αν ήσασταν στην θέση μου θα ζητάγατε τα λεφτά σας πίσω ?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων κάθε βοήθεια πολύτιμη.

 

WP_000641.jpg

 

WP_000643.jpg

 

WP_000642.jpg

WP_000641.thumb.jpg.b0515091f9672b3c036df956bf5a139b.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι φαίνονται τα ηχεία δε λέει τίποτα...

Συμβαίνει λόγω του flash όταν βγάζεις καμπίνες.

 

Απο κει και πέρα 80 λίρες είναι σημαντικό ποσό αλλά εξαρταται και πόσο έχει συνολικά.

Γιατί αν είχε 160 οι 80 θα ήταν 50% off ενώ αν είχει 1000 οι 80 θα ήταν ασήμαντη ποσότητα.

 

Το να το επισκευάσεις μου φαίνεται χλωμό..

 

Αγόρασε τη μόνο αν αξίζει η τιμή ή δε μπορείς να τη βρεις αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

590 στοίχιζε κανονικά. Οπότε κάπου κοντά στα 500 θα μου βγει.

 

Απ όσο το ψάχνω στο νετ δεν επισκευάζεται ούτε βάφεται θα πρέπει να γίνει retolexing.

Εκτός και αν γνωρίζει κανείς κάτι άλλο.

 

Δυστυχώς δεν την έχω βρει κάπου αλλού σε αυτή την τιμή και η ατυχία είναι ότι μόλις χθες πούλησα μια mesa καμπίνα που είχα για να κάνω την τράμπα και τώρα μένω στον άσσο.

 

thanx για την απάντηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα δεν θα με πειραζε λιγο ξεβαμμενη καμπινα,αν δεν εχει αλλο προβλημα...ειδικα αν πετυχεις ακομα μεγαλυτερη εκπτωση χτυπα τη αλυπητα!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε συζήτηση τα φράγκα πίσω,τι σχέση έχει η π....α με την βούρτσα άλλο ονειρεύτηκες και άλλο θα πάρεις, χρωματικά ε,επειδή αυτοί θέλουν να  ξεφορτωθούν την καμπίνα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητα και αλλη εκπτωση, πιστευω οτι θεωρειται B-stock ετσι οπως ειναι, αφου με τον καιρο παλι ετσι θα ξαναγινει παρτη αν η τιμη ειναι καλη και δε σε ενοχλει εμφανισιακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες η πλάκα είναι ότι ξεκίνησαν με 40 λίρες έκπτωση τους είπα ότι δεν με καλύπτει το πήγαν με πολύ δυσκολία στις 80 . Ε δεν θα κάτσω τώρα να παζαρεύω με τους άγγλους για 30-40 λίρες ακόμα.

 

Επίσης είναι που είναι χτυπητά τα κόκκινο και μπλε από μόνα τους να τους έβαζα και ένα ροζουλί από κάτω πάει πολύ  :D

 

Έτσι τους έστειλα μαιλ και ζήτησα την επιστροφή χρημάτων.

 

Αν την έχει βρει κανείς άλλος κοντά σε αυτή την τιμή από αλλού ας μου ρίξει ένα λινκ

 

[move]Καταραμένο GAS  ;D πούλησα και την mesa boogie που μια χαρά με έβγαζε..[/move]

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είναι αρκετά σπάνιο πάντως το μοντέλο.Δεν υπάρχει πουθενά αλλου.

Εγώ θα έλεγα να το ξανασκεφτόσουν.Δεν νομίζω να την ξαναβρείς.

 

Τους ρώτησες για ποιό λόγο ξέβαψε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν θα κάτσω τώρα να παζαρεύω με τους άγγλους για 30-40 λίρες ακόμα.

 

Ναι να παζαρεψεις, δεν καταλαβα, τα λεφτα σου δινεις, 40 λιρες ειναι 60 ευρω περιπου. Αν θελουν να τη διωξουν θα ριξουν την τιμη, ετσι κι αλλιως κερδισμενοι ειναι. Αλλιως να σου κανουν κανενα δωρακι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου