Προς το περιεχόμενο

Nelly Cootalot kickstarter


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Λοιπόν,

 

Θα γράψω τη μουσική για ένα εξαιρετικά ενδιαφέρον παιχνίδι (adventure game), το οποίο προσπαθεί να μαζέψει κάποια χρήματα στο kickstarter. Παρακάτω είναι το λινκ. Εγώ απλά θα συμπληρώσω ότι ο δημιουργός έχει τρελό χιούμορ (καλά... και από φάτσα σκίζει όπως θα δείτε στο βίντεο)...

 

Αν λοιπόν, κάποιος ενδιαφέρεται να δώσει τον οβολό του να το κάνει. Οι υπόλοιποι, αν μπορείτε να μοιραστείτε τα νέα με φίλους, γνωστούς, πλούσιους συγγενείς, κλπ... καλά θα κάνετε!  ;D

 

Και τώρα το λινκ:

 

ΕΔΩ ΚΑΝΕΤΕ ΚΛΙΚ!

 

και εδώ είναι κάποιες εικόνες από το παιχνίδι:

 

He0BDDl.jpg

 

WvVCR4J.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Νομίζω ότι δεν έχει κλείσει καν 24 ώρες, οπότε τα πρώτα σημάδια είναι ενθαρυντικά. Μακάρι να χτυπήσει παραπάνω λεφτά, λέω εγώ... ;) (ώντας θετικός άνθρωπος)

 

Ευχαριστούμε Odis! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικόλα συγχαρητήρια για τη συμμετοχή σου και επειδή και εγώ το βρήκα πολύ γουστόζικο και old school όπως μου αρέσει έριξα και εγώ τον οβολό μου! Άντε μπας και δούμε κάνα adventure της προκοπής!

 

Ahoy matey!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Νικόλα συγχαρητήρια για τη συμμετοχή σου και επειδή και εγώ το βρήκα πολύ γουστόζικο και old school όπως μου αρέσει έριξα και εγώ τον οβολό μου! Άντε μπας και δούμε κάνα adventure της προκοπής!

 

Ahoy matey!

Ahoy matey!

 

Cheers!

 

Ναι...

 

Η σελίδα έχει λινκ για το προηγούμενο παιχνίδι (που ήταν freeware) οπότε του ρίχνετε και μια ματιά, παίζετε και λιγουλάκι τσάμπα! ;)

 

Ευχαριστούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Guru

Κάνω ένα bump για να ενημερώσω τους εδώ φίλους, ότι το campaign τελείωσε με, ομολογουμένως μεγάλη επιτυχία: Μαζεύτηκαν τελικά πάνω από 20,000 GBP (και μέσω του paypal από ιδιώτες που δεν ήθελαν να μπλεχτούν στο kickstarter).

 

Ευχαριστώ όλους εσάς που δώσατε τον οβολό σας.

 

Σε λίγο θα ξεκινήσει η παραγωγή της μουσικής απ'τη μεριά μου! :)

 

Αυτά τα λίγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου