Προς το περιεχόμενο

Ibanez Guitar Solo Competition - Stel Andre


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε μεγαλους διαγωνισμους υπαρχουν χορηγιες, αλλα σε αρκετους, τα δωρα τα βαζει αυτος που κανει το διαγωνισμο. Και δεν χρειαζεται το επαθλο να ειναι ακριβο παντα  :). Ομως θεωρω οτι το μεγιστο επαθλο στις πρωτες θεσεις ειναι η προβολη και μετα η στηριξη του κοσμου σε εναν καλο ενδεχομενως κιθαριστα. Εμαθα πολλους κιθαριστες απο διαφορους διαγωνισμους που ειδα. Ετσι ειχα μαθει τον απιστευτο Vinai Trinateepakdee, τον Danielle Gottardo και πολλους πολλους αλλους. Κοινως.. αν εχεις κατι να πεις σαν μουσικος και σαν κιθαριστας, θεωρω οτι ειναι μια καλη ευκαιρια να βρεις λιγο γρηγοροτερα κοσμο να σε ακουσει.

Πολύ σωστά ο Felipe Praino τρεις συμμετοχές έχει σε διαγωνισμούς οι δύο είναι πρωτιές και η άλλη αξιοσημείωτη απ'τον Gottardo σύνολο 4 βίντεο έχει αλλά με τις προβολές που πήρε και τα likes έδειξε ότι έχει να πει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βλέπω στο youtube κάτω απ'το entry stel andre φοβερές κριτικές αλλά την καλύτερη την είδα στο 2ο top comment απ'το βίντεο του διαγωνισμού.Οπότε το παραθέτω:

now that is an entry! damn.. /watch?v=vDI-f6mV2V8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι υπαρχουν αρκετα καλα σχολια και η στηριξη του κοσμου ειναι το μεγαλυτερο καλο σε ολη την προσπαθεια. Χαιρομαι που εχει καλη αποδοχη απο τον κοσμο το παιξιμο μου. Αν και θελω ακομα δουλεια. Η προσπαθεια και το ταξιδι συνεχιζονται!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι υπαρχουν αρκετα καλα σχολια και η στηριξη του κοσμου ειναι το μεγαλυτερο καλο σε ολη την προσπαθεια. Χαιρομαι που εχει καλη αποδοχη απο τον κοσμο το παιξιμο μου. Αν και θελω ακομα δουλεια. Η προσπαθεια και το ταξιδι συνεχιζονται!

όντως γιατί η στήριξη του κόσμου είναι το σημαντικότερο πράγμα...ήδη έχουν αρχίσει να ξεχωρίζουν τα καλά entries πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Συγχαρητήρια οι προβολές ξεπέρασαν τις 6.000.Πότε είπαμε βγαίνουν τα αποτελέσματα ?

 

Ευχαριστω φιλε! Αποτελεσματα θα δω καπου τωρα αρχες Μαιου μολις επιστρεψω απο εξωτερικο. Ναι βλεπω παει καλα απο προβολες το βιντεο. Μολις επιστρεψω θα παρω μερος σε αλλους 2 διαγωνισμους ισως και θα ετοιμασω κ κατι δικα μου. Εχω πολυ δουλεια!  ;D

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε! Αποτελεσματα θα δω καπου τωρα αρχες Μαιου μολις επιστρεψω απο εξωτερικο. Ναι βλεπω παει καλα απο προβολες το βιντεο. Μολις επιστρεψω θα παρω μερος σε αλλους 2 διαγωνισμους ισως και θα ετοιμασω κ κατι δικα μου. Εχω πολυ δουλεια!  ;D

εξωτερικό ? καμιά καλή συναυλία έχει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρισκομαι Στοκχολμη κ γενικα παντα κατι καλο θα βεις εδω. Αλλα τα καλα φεστιβαλ ειναι το καλοκαιρι..  οπως κ να χει.. για να μην ξεχνιομαστε..  :)

 

 

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι όντως είναι ωραία η Σουηδία ειδικά αν κάνει και καλό καιρό 8) 8)

 

αλλά όπως και να'χει δεν ξεχνιόμαστε ποτέ...

 

άσχετο κάνει καλό καιρό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου