Προς το περιεχόμενο

mesa boogie f50 combo


ex-bokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά αυτόν τον πολυβραβευμένο τον ρημάδι τον f50 τον αγόρασε κανένας?

Θα ήθελα μια αξιοπρεπή γνώμη καθώς οι μέχρι τώρα δημοσιευμένες είναι ολίγον φτωχές και οι περισσότερες βασίζονται σε άλλα μοντέλα...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικώς τη σειρά F δεν την συμπάθησα ιδιαίτερα.Πέρα απο κάποιους ωραίους lead ήχους που είχα βγάλει με έναν F30 δεν μου έκανε κάποιο κλικ να δω τι παίζει.

 

Πολυβραβευμένοι γιατι;Υπάρχουν πολύ καλύτεροι ενισχυτές σε αυτά τα κυβικά κατα τη γνώμη μου.Τι μόνο και μόνο για να πούμε ότι έχουμε MESA σε προσιτή δήθεν τιμή;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρα ο χειροτερος Boogie που εχω ακουσει ποτε...κακα τα ψεμματα οι φτηνες σειρες της Boogie suck big time.... :roll:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει, δεν ειναι το καλυτερο μερος της παραγωγης της εταιρειας αλλα νομιζω οτι ειναι πολυ καλος ενισχυτης. Τα 'ημιβρωμικα' του με ειχαν ενθουσιασει!! Και στο κατω κατω, νομιζω οτι ειναι πολυ καλυτερος του Marshall DSL601. ΠΟΛΥ καλυτερος! Οχι, δεν τον εχω και μαλλον ουτε προκειται! Απλα γιατι με λιγοτερα λεφτα θα αγοραζα τον DeVille της Fender. Αλλα αυτα ειναι γουστα. Ειναι καλος ενισχυτης και εχει και πολυ gain (για καποιον που το χρειαζεται).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αυτόν τον πολυβραβευμένο τον ρημάδι τον f50 τον αγόρασε κανένας?

Θα ήθελα μια αξιοπρεπή γνώμη καθώς οι μέχρι τώρα δημοσιευμένες είναι ολίγον φτωχές και οι περισσότερες βασίζονται σε άλλα μοντέλα...?

 

Πιστευω αυτο το link να σε βοηθησει λιγακι.

 

http://acapella.harmony-central.com/forums/showthread.php?s=&threadid=885856&perpage=20&pagenumber=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα πασα πιθανοτητα θα αγορασω εναν αυριο οποτε μολις ερθει θα σας πω

παντως εχω παιξει και με F30 και με F50 και δεν συμφωνω οτι ειναι μαπα. Ειναι φοβεροι ενισχυτες. Μπορει για καποιον να μην ειναι αυτο που ψαχνει, αλλα τουλαχιστον για μενα ειναι οτι πρεπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου