Προς το περιεχόμενο

Τα πηρες ΟΛΑ κι εφυγες....Prince


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικα, πριν τα παρει ολα και φυγει , εγω βλεποντας την κυρια στα ντραμς, φοβηθηκα μην παρει κανεναν ωμο της στο χερι... 8) 8) 8) 8) 8)

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν άκουσα τίποτε ενδιαφέρον στο βίντεο... το ξέρω ότι είναι παιχταράς και τραγουδοποιός Α κλάσης... αλλά πρέπει να προσποιηθώ τον ηλίθιο για να πιστέψω ότι πίσω από την εμμονή του να επιλέγει μουνάρες στις μπάντες του, υπάρχει οτιδήποτε άλλο εκτός από φιλαυτία και 80's αντίληψη marketing....

 

Το κοινό του είναι πλέον 40 φεύγα (για να μην πω 45 φεύγα) και όταν θέλουμε να δούμε γυναίκες ξέρουμε ακριβώς που να ψάξουμε..  δεν περιμένουμε το νέο βίντεο του Prince. Θα προτιμούσα απαιτούσα να τον δω να συμπεριφέρεται πιο ώριμα και να βάλει τον κώλο του κάτω να γράψει κανά τραγούδι για την ηλικία του... και τη δική μου...

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτιμούσα απαιτούσα να τον δω να συμπεριφέρεται πιο ώριμα και να βάλει τον κώλο του κάτω να γράψει κανά τραγούδι για την ηλικία του... και τη δική μου...

 

 

Αυτός είναι Καμμένος  ;D ήμείς ημπορούμε? Άντε και θα μας βρω τις καλύτερες μουζικάντισες δια να γράψψωμεν ραψωδίας ανωτέρας του λεγάμενου  ;D

Πες μου μόνο ενδυματολογικό ύφος  ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός είναι Καμμένος  ;D ήμείς ημπορούμε? Άντε και θα μας βρω τις καλύτερες μουζικάντισες δια να γράψψωμεν ραψωδίας ανωτέρας του λεγάμενου  ;D

Πες μου μόνο ενδυματολογικό ύφος  ;D ;D

 

Όπως ξέρεις, αυτή είναι η γνωστή συζήτηση για το αν ένας μικρός μπορεί να κρίνει ένα μεγάλο. Όποιος έχει παιδιά, ξέρει την απάντηση : ναι, μπορεί!

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως ξέρεις, αυτή είναι η γνωστή συζήτηση για το αν ένας μικρός μπορεί να κρίνει ένα μεγάλο. Όποιος έχει παιδιά, ξέρει την απάντηση : ναι, μπορεί!

 

 

Eγώ δεν έχω παιδιά ,μπορεί να μην είμαι ''μεγάλος'', απλά μεγάλος ,αλλά σε προκαλώ να συγγράψωμεν,έστω να συμπαίξωμεν  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου