Προς το περιεχόμενο

Snakebyte ( Aris17561 band ) - Please dont leave me...


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να... κι αυτή με τα χέρια στις τσέπες τραγουδάει.

 

 

 

Και καπνίζει κιόλας η αλανιάρα,σύζυγος ανθρακώρυγχου θάναι  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

καλά ρε συ μην θυμώνεις. Εδώ στην συναυλία του μαχαιρίτσα πέρυσι αναλόγιο είχε η φαραντούρη και ο κριστόφ που λέει τα ίδια τραγούδια 40 χρόνια. Και όλοι οι υπόλοιποι δηλαδή. Ο τσακνής δεν είχε αναλόγιο και πήρε το μικρόφωνο και πήγε κοντά στον μαχαιρίτσα για να βλέπει τα λόγια. Είναι αρκετό το άγχος και αυτα που έχεις στο μυαλό σου εκείνη την ώρα για να βάλεις και αυτό την ώρα του λάιβ. Όσο για το χέρι είπαμε. Έτυχε...

 

Αν δε κανεις πλακα θα σου συνιστουσα να αλλαξεις προτυπα καλλιτεχνων για τις ζωντανες τους εμφανισεις. Μαχαιριτσας? Τσακνης ? και λοιπο κακο συναπαντημα. Περι ορεξεως βεβαια.....κολοκυθοπιτα αλλα ε οπως και να το κανουμε τα παραδειγματα αυτα ειναι τυπικα δειγματα της ελληνικης μετριοτητας. κοιτα και λιγο πως κανουν live οι πραγματικα μεγαλοι καλλιτεχνες....

 

 

Ακούστε τι σας λέει ο δάσκαλος, σεβαστείτε την ιστορία του στο Donington!

 

Εσυ τραβα στη γωνια να δεις αν ερχομαι....

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σύζυγος ανθρακώρυγχου θάναι  ;D

 

Δεν ξέρω αν μιλάς με κωδικούς φίλος και δεν ξέρω για γυναίκες ανθρακωρύχων αλλά η κόρη του ανθρακωρύχου είναι αυτή.Περήφανη κόρη ανθρακωρύχου.

 

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη γωνία είμαι και θαυμάζω τον δἀσκαλο στην κεντρική σκηνή!

Έτσι πρέπει και οφείλεις να δείξεις σέβας ,ο atreu νομίζω στα είπε καθάρια,ουχί κριάρια .

Ο καθένας έιναι ότι θέλει σπίτι του ,πέραν αυτού καταντάει γελείος . Τι δεν κατάλαβες?

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι πρέπει και οφείλεις να δείξεις σέβας ,ο atreu νομίζω στα είπε καθάρια,ουχί κριάρια .

Ο καθένας έιναι ότι θέλει σπίτι του ,πέραν αυτού καταντάει γελείος . Τι δεν κατάλαβες?

 

 

Δεν κατάλαβα γιατι δεν ασχολείσαι μόνο με τα πολιτικά της 1ης σελίδας, όπου ξεδιπλώνεις το ταλέντο σου αντί να κάνεις τον δικηγόρο και να απευθύνεις χαρακτηρισμούς, αυτό δεν κατάλαβα.

 

Άσε που εγώ απευθύνθηκα στον περικεφαλαία, και όχι στον καθαρά ομιλούντα, αλλά εσύ έχεις μπλέξει το βόλευ με το τρόλλευ, είναι ψιλά γράμματα για σένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν κατάλαβα γιατι δεν ασχολείσαι μόνο με τα πολιτικά της 1ης σελίδας, όπου ξεδιπλώνεις το ταλέντο σου αντί να κάνεις τον δικηγόρο και να απευθύνεις χαρακτηρισμούς, αυτό δεν κατάλαβα.

 

Άσε που εγώ απευθύνθηκα στον περικεφαλαία, και όχι στον καθαρά ομιλούντα, αλλά εσύ έχεις μπλέξει το βόλευ με το τρόλλευ, είναι ψιλά γράμματα για σένα!

 

Ξέρεις κάτι? και στη 2η σελίδα ανακατεύομαι και τελικά διαπιστώνω-Αυθαίρετα -πως ο Λυκούργος με τη νομοθεσία του είχε δίκιο που έκοψε άπαξ τη καλλιτεχνία το χρήμα και όλα τα φρου φρου .

 

ΥΓ Χτες το βράδυ ήμουν με κάτι τραβεστί φίλες -κι ας πει οποιοσδήποτε θέλει ,οτιδήποτε- είναι πιο άντριδες από σένα 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΥΓ Χτες το βράδυ ήμουν με κάτι τραβεστί φίλες -κι ας πει οποιοσδήποτε θέλει ,οτιδήποτε- είναι πιο άντριδες από σένα  

 

 

Ποιός είναι καλέ άντρας? Με προσβάλλεις, πάλι προτρέχεις...... Α, και χαιρετισμούς στα κορἰτσια.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου