Προς το περιεχόμενο

Snakebyte ( Aris17561 band ) - Please dont leave me...


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

έχεις ωραία χροιά και φωνή, αλλά λίγο πιο μπάσα από ότι χρειάζεται το κομμάτι (ή από ότι το έχω συνηθίσει  :-\ )

 

Με άρεσες, πάντως! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις ωραία χροιά και φωνή, αλλά λίγο πιο μπάσα από ότι χρειάζεται το κομμάτι (ή από ότι το έχω συνηθίσει  :-\ )

 

Με άρεσες, πάντως! :)

σε ευχαριστώ πολύ για το σχόλιο. Γενικά θα ήθελα απόψεις γενικά για το γκρουπ αν θέλετε. Όντως η φωνή μου είναι μπασα αλλά πρέπει να ανεβάσω ένα σαμπαθ γουορπιγκς για καλύτερα συμπεράσματα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομενου οτι δεν εισαι επαγγελματιας τραγουδιστης,αν δεν κανω λαθος εισαι τελειως αυτοδιδακτος,μου αρεσε η χροια κ το συναισθημα.Βεβαια πρεπει να ακους πολυ iced earth ετσι??? ;D

Α,και οι κιθαρες θεριζουν!

 

 

Αλλα ρε Αρη,τραγουδανε ποτε με το χερι στη τσεπη!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλα ρε Αρη,τραγουδανε ποτε με το χερι στη τσεπη!!!

έτσι τη πάτησε και ο Άκης στο δικαστήριο... :D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιά χαρά η φωνή, εννοείται πιό μπάσα από το αυθεντικό αλλά δεν άκουσα κάτι να με χαλάσει. Οκ, εκτός από το σόλο που το βρήκα λίγο υπερβολικό, αλλά μάλλον φταίω που είμαι γκρινιάρης.

 

Γιά πότε το σάμπαθ; :D

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω φιλε στα εχω πει και στο youtube αλλα εδω θα επεκταθω εκτενεστερα  ;)

 

Γενικα εχετε καλο συνολο και ωραια παρουσια.Μου αρεσει που δεν βλεπω τους καθιερωμενους "μαλλιαδες" με τα δερματινα να λενε τετοιου ειδους μουσικα κομματια.

    Οσο για το χερι στην τσεπη ειναι χαρακτηριστικο του τρακαρισματος που εχει ο καθενας επανω στην σκηνη και που εκθετει τον εαυτο του σε περισσοτερους απο 5 αλλους ανθρωπους που δεν τους ξερει.

    Δεν θελω να σχολιασω την φωνη αλλα ουτε και το παιξιμο γιατι ο ηχος ειναι αρκετα κακος οποτε το οποιαδηποτε σχολιο θα σας αδικουσε και δεν χρειαζεται/ειναι σωστο.  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευγε που διαλεξατε να παιξετε αυτη την κομματαρα του Sykes με τον Lynott!

Μια χαρα ακουγεται κι αν παρεις και τον"αερα"του τραγουδιστη-χερια εκτος τσεπης και τα ρεστα ;D- νομιζω θα γινει ακομα καλυτερο.

Η φωνη στο πρωτοτυπο ειναι πιο μπασσα σε σχεση με το cover των Maids αρα δεν ακουγεται καθολου ασχημα κι ετσι οπως το λες,στ αυτια μου τουλαχιστον.

Cool και οι κιθαρες.

Λιιιγο προσοχη θελει επειδη οσο παει τρεχει αλλα αυτα στα live πανε περιπατο καποιες φορες.

Ωραια το πατε το πραγμα και νομιζω με τον καιρο θα ειναι και πιο καλο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου