Προς το περιεχόμενο

Eternal Stratocaster & Orange Rockerverb 50


jimmygeo25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλημερα σε ολους! Προκειται για ενα clip που φτιαξαμε για την eternal guitars και ειπα να το ανεβασω και στο noiz! Κάθε σχολιο σας ευπροσδεκτο!

να εισται ολοι καλα and keep on rocking!

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς ήρθες

 

Σκηνοθετικά ,αν και δεν είμαι ειδήμων, είναι αρκετά καλό και μπράβο .

Από πλευράς ήχου (στα αυτιά μου τουλάχιστον) .... στο πρώτο καθαρό μέρος ,που είναι και το ζητούμενο για μία strato  ,  ..... ή το κλιπ αδικεί εντελώς την κιθάρα ή η κιθάρα ΔΕΝ .

Θέλω να πιστεύω το πρώτο  :)

Σαν υποψήφιος αγοραστής σίγουρα δεν θα ήθελα να ακούσω κάτι τέτοιο από τον neck μιας stratocaster .

 

καλή συνέχεια και να με συγχωρνάτε για το πρώτο σας όχι καλό σχόλιο .

 

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου kosta80 και καλως σας βρηκα ολους!

Κοιτα παντα ειναι λιγο"παραξενο"να ακους κιθαρες,ενισχυτες κτλ απο το youtube,πολλα μπορει να παιζουν μπορει να μη σου αρεσα εγω,μπορει να μη σου αρεσε ο ενισχυτης,η ηχογραφηση,η οντως η ιδια η κιθαρα.

Αμα σε ενδιαφερει μια τετοια αγορα μπορεις να ερθεις στο χωρο μου και να την τσεκαρεις ο ιδιος,δεν εχω κανενα προβλημα!!

 

 

Edit: Φίλε jimmygeo25, στο εξής μη χρησιμοποιείς κεφαλαία σε παρακαλώ.

Ευχαριστώ, Earendil.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν υποψήφιος αγοραστής σίγουρα δεν θα ήθελα να ακούσω κάτι τέτοιο από τον neck μιας stratocaster .

 

Παρομοίως, αν και δεν πιστεύω ότι φταίει η κιθάρα.

Βέβαια το βίντεο φαίνεται να αρέσει στον ίδιο τον Dave Walsh που τις φτιάχνει (το έχει ανεβάσει στο επίσημο site) αλλά τη γνώμη μας πρέπει να τη λέμε. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Σαν υποψήφιος αγοραστής σίγουρα δεν θα ήθελα να ακούσω κάτι τέτοιο από τον neck μιας stratocaster .

 

 

Αν και δεν είμαι υποψήφιος αγοραστής κιθάρας  :D θα συμφωνήσω για τον neck. Κακό δεν τον λες, αλλά δεν μπορώ να πω ότι ακούγοντας τον μου έκανε... κούκου  ;D

 

Βέβαια όπως σωστά ειπώθηκε, μόνο δια ζώσης ακρόαση μπορούμε να έχουμε σφαιρικότερη άποψη. 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρομοίως, αν και δεν πιστεύω ότι φταίει η κιθάρα.

Βέβαια το βίντεο φαίνεται να αρέσει στον ίδιο τον Dave Walsh που τις φτιάχνει (το έχει ανεβάσει στο επίσημο site) αλλά τη γνώμη μας πρέπει να τη λέμε. ;)

 

Call at a less.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν τιθεται θεμα καλων ή κακων σχολιων ,ολα ειναι ευπροσδεκτα !!!

 

Το βιντεακι το ανεβασα γι`αυτο το λογο ,να ακουσω τις γνωμες σας !!

 

Απο εκει και περα οσο αφορα το κομματι του ηχου ,το βιντεο γραφτηκε οπως παιχτηκε ,

 

ενω ευκολα θα μπορουσαμε να το μαζεψουμε και περισσοτερο να σβησουμε τα οποια λαθακια !!

 

Προσωπικα ο ηχος της κιθαρας μου αρεσει ,αλλα αυτο δε σημαινει οτι δεν ψαχνουμε παντα να τον βελτιωσουμε !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε , αν θες γινε λιγο πιο συγκεκριμενος στο τι εννοεις !!

Καλησπέρα και σόρυ για την ασάφεια μου.

Γράφοντας "Call at a less" κάτω από την παράθεση του φίλου Longshadow ήθελα να πω

"καλά τα λες".  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου