Προς το περιεχόμενο

Iced earth - When the night falls cover


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν τα πήγαινε καλά με τον Schaffer και έφυγε?Κάπου είχα διαβάσει ότι ήθελε χρόνο με την οικογένεια του παρά να ζει την ζωή ενός ροκ σταρ! Το παράξενο είναι ότι το 12 δημιουργά τους  Ashes of Ares με μπασίστα τον Vidales   που αποχώρησε και αυτός από τους Iced earth...Παίζω κιθάρα εδώ και 1.5 χρόνο και οι Ιced earth ήταν και ο βασικός λόγος που ξεκίνησα...Κάποια συμβούλη ως προς τη μελέτη ρε παιδια?

 

Οπως τα ξέρεις είναι . Ο μπαρλο έχει παντρευτεί την αδερφή του σαφερ . Οπότε ειναι κολλητοί . Από εκεί και πέρα όμως ο μπαρλο δεν την παλεύει με το προγράμματα του συγκροτήματος οπότε φτιάχνει δικό του με πιο κυριλε προγράμμα. Οσο για την μελέτη ξεκινά με τα πιο απλά τους κομμάτια και ανέβαινε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα. Ωραιος Αρη. Μπραβο και στο φιλο που εκανε την ηχογραφιση.

 

Ο φιλος σου απο λαρισα ειμαι με την ιδια διασκευη. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα. Ωραιος Αρη. Μπραβο και στο φιλο που εκανε την ηχογραφιση.

 

Ο φιλος σου απο λαρισα ειμαι με την ιδια διασκευη. :)

 

Γεια σου ρε παιχτη... Να εισαι καλα για τα καλα λογια... Παρεπιπτοντως την ηχογραφηξση εγω την εκανα... Ο γερασιμος εφτιαξε το voicing των κιθαρωνε με το cubase...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως τα ξέρεις είναι . Ο μπαρλο έχει παντρευτεί την αδερφή του σαφερ . Οπότε ειναι κολλητοί . Από εκεί και πέρα όμως ο μπαρλο δεν την παλεύει με το προγράμματα του συγκροτήματος οπότε φτιάχνει δικό του με πιο κυριλε προγράμμα. Οσο για την μελέτη ξεκινά με τα πιο απλά τους κομμάτια και ανέβαινε .

 

Μαθαινω το burning times  και σιγα σιγα αυξανω ταχύτητα..Ποια άλλα προτείνεις που να μην είναι δυσκολα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαθαινω το burning times  και σιγα σιγα αυξανω ταχύτητα..Ποια άλλα προτείνεις που να μην είναι δυσκολα?

 

Τα πιο ευκολα αλμπουμ ειναι το dark saga και το burning times... Οποτε σιγα σιγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου ρε παιχτη... Να εισαι καλα για τα καλα λογια... Παρεπιπτοντως την ηχογραφηξση εγω την εκανα... Ο γερασιμος εφτιαξε το voicing των κιθαρωνε με το cubase...

 

Σ'ωραιος.

 

Χαιρομαι που εχετε καλη παρεα και κανετε τη πλακα σας περνοντας καλα και ευχαριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου