Προς το περιεχόμενο

Οι Eggxis στις ακροάσεις του Schoolwave 2013


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Συγχαρητηρια bill τα λεμε στις ακροασεις.Παντως νομιζω οτι παρανοησες γιατι απο προηγουμενη εμπειρια στην ακροαση σου ζητανε να παιξεις τουλαχιστον ενα παο τα δυο κομματια του demo και αν θελεις μια διασκευη.Επισης ενας απο τους διοργανωτες μου ειχε πει οτι στις ακροασεις αυτο που κοιτανε ειναι καθαρα το παικτικο και εκτελεστικο επιδεδο της μπαντας...επομενως προβες

Καλή επιτυχία και σε σένα φίλε fm!!Είναι πολύ πιθανό να μην έχω ενημερωθεί εγώ σωστά,γιατί δεν ήμουν αυτός που είδες τα των ακροάσεων.Μάλλον απλές υποθέσεις κάναμε.Άρα μπορούμε να παίξουμε 2-3 κομμάτια?

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κοιτα 2 κομματια το πολυ μπορειτε να παιξετε,καθαρα λογω χρονου.Οι ανθρωποι θα ειναι εκει δυο μερες απο το πρωι μεχρι τ βραδυ ακουγοντας μπαντες.την πρωτη φορα που ειχαμε παει μας ειπαν εκει οτι ολοι θα παιξομε ενα μονο κομματι λογω χρονου αλλα σε εμας ζητησαν και δευτερο(encore 8)).Γενικοτερα προβαρετε τα κομματια απο το demo και οποια αλλα θελετε και προβαρεται τα καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

κοιτα 2 κομματια το πολυ μπορειτε να παιξετε,καθαρα λογω χρονου.Οι ανθρωποι θα ειναι εκει δυο μερες απο το πρωι μεχρι τ βραδυ ακουγοντας μπαντες.την πρωτη φορα που ειχαμε παει μας ειπαν εκει οτι ολοι θα παιξομε ενα μονο κομματι λογω χρονου αλλα σε εμας ζητησαν και δευτερο(encore 8)).Γενικοτερα προβαρετε τα κομματια απο το demo και οποια αλλα θελετε και προβαρεται τα καλα

Σ'ευχαριστώ πολύ για την υπόδειξη αυτή,έλυσε αρκετά ζητήματα γιατί δεν είχαμε ιδέα τι ζητούν οι κριτές και πώς πρέπει να το αντιμετωπίσουμε όλο αυτό!!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου